Oosterse bronzen boeddha figuur op heilige stier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met hoogwaardigheidsbekleders/salamander decor. Afmeting: 16,5 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met boomschors/slak decor. Afmeting: 11 x 19 x ø 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud/floraal decor. Beide haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen octagonale schalen. Floraal + goud decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: 4 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schaal met floraal en goud decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Mooie grote Japanse Imari porseleinen vaas met floraal, vogel decor. Geribbeld. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloesemtakken decor. Enkele chips. Afmeting: ø 22,6 cm. In redelijke staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Twee heel, vier beschadigd. Afmeting: H 19 - 29 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
3x 18e Eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor in coulissen. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels/landschap/floraal/goud decor. Afmeting: ø 66 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen serviesgoed. Circa 1880. Bestaande uit: Zeven kopjes, twee schotels. Met floraal/geisha decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.
Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bord in Wanli-stijl met coulissen decor. Afmeting: 3 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.
Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte drakenvaas. Draken in wolken decor. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord in cloisonne-stijl. Met goud/vogels/bloem decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel. Gecontourneerd, met floraal/goud decor. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...
Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Wit geglazuurde Chinees porseleinen schaal met oranje draken decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuws Qung Lung, goed. Eén maal floraal met bodemmerk, haarlijn. Afmeting: ø 20,5 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met rood/bruin/blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Tulpenvaas met figuren decor + bodemmerk. Balustervormige vaas met oker glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 18 - 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.
Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.
Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...
Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Melk en bloed/floraal. Beide kopjes haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Drie kleine kop en schotels, waarvan twee schotels + één kopje haarlijn. Twee chocolade kop en schotels + deksels. Haarlijnen + restauratie. Afmeting: 7 -...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...
Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden met tuin decor. Beide haarlijn + één chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met paarse glazuur + goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen capucijner kom met binnenin blauw-wit peterselie decor. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x ø 29 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Japans porseleinen sierschotels. Circa 1900. Divers. Afmeting: ø 31 - 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen sierschotels. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor. Afmeting: 5,5 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen wandversiering. Twee paradijsvogels. Breuk in staart. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Heilige lotusbloem met celadon glazuur. Bloempotje op drie pootjes met groen glazuur. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinees porseleinen kom met kraanvogels in de wolken decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17 cm. In goede staat.