Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Celadon vaas 7145
Celadon vaas

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7147
Grote Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Chinese drakenvaas met oren 7148
Chinese drakenvaas met oren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
3x Antieke Chinese bordjes, 1800 7149
3x Antieke Chinese bordjes, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 7150
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Chinese waaier in lijst 7151
Antieke Chinese waaier in lijst

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7152
Chinese vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7153
4x Chinese borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese kom met zwart glazuur 7154
Chinese kom met zwart glazuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 7155
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x C. Pronk borden 7156
2x C. Pronk borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Imari borden 7157
4x Imari borden

Resultaat:

200 EUR

Chinese vaas, vlinder decor 7158
Chinese vaas, vlinder decor
Startprijs 700 EUR
2x Chinees porseleinen plaquettes 7159
2x Chinees porseleinen plaquettes
Startprijs 400 EUR
2x Chinese knobbelvaas 7160
2x Chinese knobbelvaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden ø 24 cm. 7161
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden ø 24 cm.

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Japanse/Chinese borden 7162
2x Japanse/Chinese borden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7163
2x Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm. 7164
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7165
Chinese vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke koektrommels, 1920 7166
2x Antieke koektrommels, 1920

Resultaat:

40 EUR

Grote Chinese drakenvaas 7167
Grote Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR
2x Japans of Chinees porselein 7168
2x Japans of Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Chinese drakenschotel 7169
Chinese drakenschotel
Startprijs 200 EUR