Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese vaas
Startprijs 400 EUR

Chinese theebus
Startprijs 200 EUR

Twee Chinese schotels Ø 31,3 cm.
Startprijs 950 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jagers te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.

Familie Rose kom
Startprijs 500 EUR

Chinees klapmuts kom
Startprijs 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen imari klapmutskom met tuin/goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Paar Chinese vazen, H 41,9 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen trekpot met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Startprijs 80 EUR

Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 31,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 40,7 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met gecontourneerde omranding. Met landschap/pagode/waterbuffel/figuren decor. Afmeting: Ø 40,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur + draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met interieur decor met kind stillende geisha + goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot, Ø 24,5 cm.
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met draken decor + bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 16,8 x Ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 14,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse kom Ø 11 - 16,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Divers. Onder meer met draken/vissen/floraal decor + Imari. Twee met bodemmerk. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees
Startprijs 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Gemberpot met figuren in tuin decor. 1x Theepot met tuin decor, bovenrand gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

4x Divers Chinees
Startprijs 200 EUR

Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Set van vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Tuin/vlinder decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel restauratie. Afmeting: ...

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.400 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chin. kaststel
Startprijs 1.000 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 24,6 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken/floraal decor. Afmeting: H 24,6 cm. In goede staat.

Chinese vogelvoerhouder
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vogelvoerhouder met draak decor + signatuur. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 7 x 10 x Ø 6 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Rijstwijnkan met draken decor, tuit gelijmd. 1x Penselenhouder met figuren in tuin decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In matig/redelijke sta...

Chinese stemkom Ø 12,8 cm.
Startprijs 90 EUR

Chinees porseleinen stemkom met theeglazuur + reliëf draken decor. Afmeting: H 11 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese beker
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung beker met landschap/pagode decor. Eén haarlijn. Afmeting: 12,6 cm. In goede staat.

Lot Chinees serviesgoed (13x)
Startprijs 100 EUR

Lot Chinees seviesgoed. Aantal: 13 stuks. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; Kang Xi, Imari, Familie Rose. Beschadigd + goed. Afmeting: 7 - 13 cm. Matig/redelijk/goede staat.

Chinese vissenkom
Startprijs 750 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen viskom met floraal reliëf en landschap decor. Afmeting: 49 x 54 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 17,8 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.

Chinese jardiniere
Startprijs 200 EUR

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met rondom figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Familie Verte penselenvaas Ø 19 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie verte penselenvaas met Chinese fuiken-visser decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Startprijs 950 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 21,3 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom figuren in tuin/vliegende draak decor. Afmeting: H 17 x Ø 21,3 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 45 cm.
Startprijs 4.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 600 EUR

Kleine Chinees porseleinen wierookbrander met rondom geisha's in tuin/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,7 cm. In goede staat.

Chinese gebedsketting houder Ø 22,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte dekselschaal (t.b.v. gebedsketting). Met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Divers. Floraal/kraanvogel decor. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

2x Celadon wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen wierookbranders. 1x Theeglazuur. 1x Blauw gespikkeld. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Startprijs 250 EUR

Twee delen Chinees porselein celadon. Geen merken. Blauw/groen. Afmeting: 8 - 17,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Vaas is ingekort. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met geisha + man in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,7 cm. In goede staat.

Ghendi Wanli schenkkan, H 18 cm.
Startprijs 800 EUR

16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 11,1 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 11,1 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.

2x Chinese bolvaas
Startprijs 150 EUR

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Dertien delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder ander; Capucijne, Familie Rose, Cheng Lung. Bestaande uit; 5 kopjes + 3 schotels + gemberpot + 2 deksels + trekpot. Eén kopje chip. Vier k...

Chinese kop + schotel
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 - 28 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.

2x Grote Wanli schotel ca. Ø 50 cm.
Startprijs 1.600 EUR

Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Grote Chinese vaas, H 32 - 36 cm.
Startprijs 350 EUR

Drie grote Kang Xi-stijl vazen met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 32 - 36 cm. In redelijke staat.

Pelgrim flacon/vaas, H 28 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen pelgrimsfles met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot
Startprijs 120 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

3x Chinese vaas, 1900
Startprijs 300 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen vazen met feniks/draak/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 - 29 cm. In goede staat.

Japans theeservies, 1900
Startprijs 50 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas met blauw glazuur. 1x Groene celadon craquelé vaas. Afmeting: H 12,5 - 18,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel + kom op sokkel
Startprijs 80 EUR

2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...

Chine de Blanc Foo Dog
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees porseleinen blanc de chine foo dog in Ming stijl. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Familie Noir kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met granaatappel/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 6,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Young Cheng cup met krijgers te paard decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26,8 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met apart lichtblauw glazuur. Afmeting: H 26,8 cm.In goede staat.

Chinese bloembak
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen bloembak met kraanvogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 17,3 x 13,2 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 17,7 cm.
Startprijs 375 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 17,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen melk + bloed schaal met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 17,3 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas, H 46,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Sang de Boeuf vaas
Startprijs 200 EUR

2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 140 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.

Kanton vaas, H 37 cm.
Startprijs 140 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas, H 21,5 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Grote celadon schotel Ø 57 cm.
Startprijs 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal/draak reliëf decor. Afmeting: Ø 57 cm. In goede staat.

Antieke boeddha (China/Japan)
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees/Japans porseleinen boeddha figuur van celadon met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 24,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 14,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met blauw glazuur en decor van perziktakken. Met bodemmerk. Afmeting: 7,2 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 29,5 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.

2x Imari bord (China) Ø 21,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees celadon
Startprijs 250 EUR

Drie delen Chinees celadon porseleinen vazen (divers). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine quan yin, zittende op een lotusbloem. Met rugmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine quan yin figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Papegaai (Song)
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 60 EUR

3x Chinese kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Onder meer; Imari, Amsterdams bont. Eén kom randfrit. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese lampvoet
Startprijs 400 EUR

Chinese wierookbrander
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees bronzen wierookbrander met draken/olifanten koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.