Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.

Chinese waterpot
Startprijs 100 EUR

Kleine Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal/vogel/tekst decor. Afmeting: 3,5 x 7 cm. In goede staat.

Imari kop + schotel
Startprijs 100 EUR

2x Chinese kop + schotel
Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels voorzien van hanen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,9 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met draken decor/Familie Verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,9 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 200 EUR

Japanse vaas
Startprijs 200 EUR

Grote celadon vaas, H 46,3 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëf decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 46,3 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf vaas, H 17,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm.
Startprijs 600 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kop/schotels
Startprijs 350 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; 2x Schotel, met bodemmerk. 2x Kopje, waarvan één met bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 600 EUR

Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese vaas (miniatuur)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (China/Japan)
Startprijs 60 EUR

Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2x Chinese lamp
Startprijs 150 EUR

Twee tafellampen gemaakt van 19e eeuwse Chinese gemberpotten. Geisha/zotjes decor. Restauratie. Afmeting: 51 x 35 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte kom met floraal/kostbaarheden en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Emaille verf. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 14 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen celadon kraagvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 11,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen theebus met floraal decor + Kang Xi tekens geluk. Afmeting: H 11,5 cm.In goede staat.

Celadon schaal + kistje
Startprijs 400 EUR

Chinese celadon Sung schaal + kistje. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.