Twee delen Chinees Wucai porselein. 1x Dekseldoos met floraal/vogel decor, bodemmerk. 1x Stemcup met zotjes in tuin decor, bodemmerk. Afmeting: 8 - 12,3 cm. In goede staat.
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose vaas met kostbaarheden/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met draak/feniks decor. Afmeting: 15 x Ø 27,2 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.