Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Chinese dekselvaas, H 28 cm. 7048
2x Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startprijs 450 EUR
2x Chinese vaas 7049
2x Chinese vaas
Startprijs 300 EUR
Chinese stemcup Ø 10 cm. 7050
Chinese stemcup Ø 10 cm.
Startprijs 200 EUR
2x Familie Verte bord Ø 27,5 cm. 7051
2x Familie Verte bord Ø 27,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Lot Chinees (4x) 7052
Lot Chinees (4x)
Startprijs 90 EUR
Lot Chinees porselein (11x) 7053
Lot Chinees porselein (11x)
Startprijs 150 EUR
2x Chinees bord Ø 18,7 - 37 cm. 7054
2x Chinees bord Ø 18,7 - 37 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein 7055
Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Lot kop + schotels (mandarijn) 7056
Lot kop + schotels (mandarijn)
Startprijs 650 EUR
Sang de Boeuf vaas, H 41 cm. 7057
Sang de Boeuf vaas, H 41 cm.
Startprijs 400 EUR
Stel Familie Rose borden Ø 22,5 cm. 7058
Stel Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese schenkkan 7059
18e Eeuwse Chinese schenkkan
Startprijs 500 EUR
Chinese theepot 7060
Chinese theepot
Startprijs 1.000 EUR
2x Cheng Lung dekselschaal + onderschalen 7061
2x Cheng Lung dekselschaal + onderschalen
Startprijs 700 EUR
Chinese wierookbrander 7062
Chinese wierookbrander
Startprijs 100 EUR
Set borden (6x) Ø 22,3 cm. 7063
Set borden (6x) Ø 22,3 cm.
Startprijs 700 EUR
Grote set borden (10x) Ø 23 cm. 7064
Grote set borden (10x) Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Yixing theepot 7065
Chinese Yixing theepot
Startprijs 1.200 EUR
Chinese Yixing theepot 7066
Chinese Yixing theepot
Startprijs 300 EUR
Stel Chinese bloempotten 7067
Stel Chinese bloempotten
Startprijs 800 EUR
Chinese vaas, H 75 cm. 7068
Chinese vaas, H 75 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor 7069
Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Startprijs 1.800 EUR
Chinese bloempot (vierkant) 7070
Chinese bloempot (vierkant)
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese dekselvaas, H 118 x Ø 52 cm. 7071
Grote Chinese dekselvaas, H 118 x Ø 52 cm.
Startprijs 650 EUR