Lot antiek keukengerei van hout met keramiek. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke tabak/reclame. Eén maal Uiltje Sigaren, keramieken tabakspot. Eén maal Van Nelle, reclame pop. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Zeven antieke metalen kruideniersmaten. Eén met ingebouwde weegschaal. Circa 1910. Afmeting: 8 - 40 cm. In goede staat.
Kleine Duitse porseleinen kinderkoffiemolen. Circa 1930. Afmeting: 15,5 x 6 x 5 cm. In goede staat.
Lot met diverse oude/antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Maggi, Honig, Toffee de Luxe. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse oude/antieke voorraadblikken met reclame. Onder andere: Toffee's et cetera. Leuk lot! Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Onder andere: V.S. Pepermunt. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude communistische Chinese affiche met Mao Tse Tung. Vergeeld. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 51 cm. In goede staat.
Antieke gipsen deco koe voor slagerij. Met glazen ogen. Circa 1920. Afmeting: 31 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Lot van negen reclame asbakken + twee reclame kleingeld toonbank bakken + sigarensnijder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Vier maal emaille. Zeldzame van emaille gemaakte wasmiddelenhouder, Persil, ATA, IMI. Eén zeephouder, zandloper, bakje met schepen. Afmeting: 25 - 33 cm. In zeer goede staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Lot van zes antieke voorraadblikken. Divers. 1900 - 1940. Afmeting: 12 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: V.S. Pepermunt, Koek & Banket R.J. de Kroes + theebus. Afmeting: 24 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek keukengerei met keramiek. Bestaande uit: Drie koffiemolens, nootmuskaat-raspmolen en een kruidenkastje. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Vier oude Kwatta Cacao blikken. Circa 1920. Bestaande uit: Papier/karton reclamebord. Blikken cacao bus. Keramieken dekselpot. Kwatta Cacao blik. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vernikkelde kruideniers dispenser voor tafelolie. Circa 1920. Afmeting: 85 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Hollands handingeschilderd reclame ontwerp. F. v/d Meulen poelier. Circa 1930. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 75 x 96 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Oude Duitse kartonnen gelithografeerde Adler reclame voor Instrumente und Saiten. Circa 1930. Afmeting: 47 x 34 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse gepolychromeerde metalen pendelaar in de vorm van een tabakrokende man. Afmeting: 36 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Lot van acht antieke delen emaille. Circa 1900- 1930. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee boekensteunen van Hofnar Sigaren en één asbak met uil rookt 'Uiltje'. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.