Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm. 6019
Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startprijs 500 EUR
Delftse tabakspot, H 29 cm. 6219
Delftse tabakspot, H 29 cm.
Startprijs 450 EUR
Meissen beeld, 1880 6008
Meissen beeld, 1880
Startprijs 450 EUR
Vierluik met tegels 6199
Vierluik met tegels
Startprijs 400 EUR
Delftse apothekers schenkkan, H 26 cm. 6054
Delftse apothekers schenkkan, H 26 cm.
Startprijs 400 EUR
Wandplaquette, Porceleyne Fles 6028
Wandplaquette, Porceleyne Fles
Startprijs 400 EUR
2x Delftse schotel Ø 35 cm. 6023
2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 400 EUR
4x Delfts bord (18e eeuw) 6022
4x Delfts bord (18e eeuw)
Startprijs 400 EUR
Porseleinen dekseldoos 6114
Porseleinen dekseldoos
Startprijs 375 EUR
Kleine apothekerspot 6177
Kleine apothekerspot
Startprijs 350 EUR
2x Delftse apothekerspot 6176
2x Delftse apothekerspot
Startprijs 350 EUR
Lot met diverse bloempot tegels (40 st.) 6070
Lot met diverse bloempot tegels (40 st.)
Startprijs 350 EUR
Delftse pronk dekselvaas, H 60 cm. 6247
Delftse pronk dekselvaas, H 60 cm.
Startprijs 300 EUR
Lot Delftse tegels (6x) 6198
Lot Delftse tegels (6x)
Startprijs 300 EUR
3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 34 cm. 6194
3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 34 cm.
Startprijs 300 EUR
Gouda plateel vaas, 1900 6154
Gouda plateel vaas, 1900
Startprijs 300 EUR
Antieke figurengroep, Romantisch paar 6110
Antieke figurengroep, Romantisch paar
Startprijs 300 EUR
5-Delig kaststel 6060
5-Delig kaststel
Startprijs 300 EUR
Delftse tabakspot 6043
Delftse tabakspot
Startprijs 300 EUR
2x Polychrome albarello 6178
2x Polychrome albarello
Startprijs 275 EUR
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw 6085
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 275 EUR
2x Franse wandschotel Ø 43 cm. 6246
2x Franse wandschotel Ø 43 cm.
Startprijs 250 EUR
Fayence appothekerspot 6239
Fayence appothekerspot
Startprijs 250 EUR
Delftse apothekerspot 6236
Delftse apothekerspot
Startprijs 250 EUR