Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.
Mobach steengoed baardmankruik met bruin glazuur. Naar 17e eeuws Duits voorbeeld. Circa 1920. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delige Arnhem platelen rookset. Decor Velria Antonne. Circa 1910. Eén kleine restauratie. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Drie keramieken melkschenkkannen. Ontwerp van Hildo Krop. 'Melk is goed voor elk'. 20e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen Makkum. Fayence. Holland. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Acht Franse Limoges borden met floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Collectie met wit porseleinen paarden. Aantal: 27 stuks. Italië/Duitsland. Ongemerkt. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.
Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.
Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.
Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.
Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.
Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....
Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek neogotisch tegeltableau met Maria, in eikenhouten lijst. Circa 1900. Afmeting: 90 x 45 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
Lot met twintig antieke tegels. Diverse voorstellingen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met ruiter tegels. Aantal: 8 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met antiek polychrome tulpen tegels. Circa 1900. Aantal: 8 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met landschap tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen spiegel met opgewerkte rozen en putti. Circa 1900. Chips aan bloemen. Sitzendorf gemerkt. Afmeting: 41 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Royal Copenhagen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Boek lezen. Afmeting: 17 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...
Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Rozenburg Den Haag polychrome platelen vaas met floraal (jugendstil) decor. Circa 1910. Gerestaureerd. Afmeting: 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Delftse schotel met voorstelling van het eiervrouwtje, naar H. Bloemaert. Schilder J. Rd. Afmeting: Ø 41,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout kastkommen. Decor met goud. Circa 1880. Afmeting: 10,7 x Ø 22,5 cm. 1 Kom in goede staat, 1 kom heeft stukje gelijmd.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.
Groot Italiaans Napels porseleinen figuur. Schommelende putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 42 x 18 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. 1x KPM theepot, circa 1900, beschadigd. 1x Meissen tablet, 20e eeuw, goed. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In matig + goede staat.
Twee delen Duits porselein. Figuren. Volkstedt-Rudolstadt. Bloemenverkopers met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...
Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht kopjes met ruiters/pagode chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 12,5 cm Ø. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts. 2x Delftse schoenen, circa 1800, in goede staat. 1x Tabakspot St. Vincent, circa 1900, gelijmd, matige staat. Afmeting: 9 - 27 cm.
Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Lot met 20 stuks antieke Friese waterschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Vier antieke 4-pas tegeltableau's. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl vaas met vrouw en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antieke Friese schotel met spreuk 'Het sterven is ons aller deel, maar hoe te sterven dat scheelt veel'. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts fayence polychrome kaststel met visser decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met afbeelding van Fries paardenspan. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Duits K.P.M. porseleinen figurengroep. Jongen en meisje met bloemenmand. Eén vinger mist + chip bloemen. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland. 1x Papegaai van Karl Ens. 1x Papegaai Dresden. 1x Kleine tropische vogel Dresden, staat beschadigd. Afmeting: 13 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeti...
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws porseleinen wandelstok-knop. Saint Cloud Frankrijk. Circa 1730. Floraal decor. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Drie grote antieke fayence Makkumer polychrome kommen met floraal decor. Schilder W.R. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie oude Delftse fayence scheerbekken met floraal decor + wit. 2x Bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Makkum Tichelaar wandplaquette met arreslee decor. 19e Eeuw. Randglazuur schade. Afmeting: 62 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 54 stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Jugendstil. Polychroom. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met visser decor. Met bodemmerk. Zonder deksel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Haarlijn. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse Sarreguemmes wandschotels van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.