Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Grote vaas (Makkum)
Startprijs 250 EUR

Twee grote polychrome Hollandse fayence vazen. Makkum. 20e Eeuw. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met zeegezichten met platbodems decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Startprijs 800 EUR

Antiek Italiaanse fayence Albarello met renaissance floraal decor. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Startprijs 500 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot. P. Nucum: vom. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Delftse schotel Ø 34,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 17e - 18e eeuws Delftse fayence schotel met decor van wandelende Europeanen in landschap. Randschade. Afmeting: Ø 34,2 cm. In redelijk/goede staat.

Apothekerspot
Startprijs 250 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met paauw decor. Zonder opschrift. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startprijs 350 EUR

Kleine 18e eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Ex Foh Senn. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Vijf-delig antiek Delfts fayence kaststel met landschap/floraal reliëf decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

3x Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuws Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse apothekerspot
Startprijs 650 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Capill. Vener. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 31 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor. Eén bovenrand schade. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Paar Delftse schotels Ø 31,8 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse schotels. Pauw schotels. Door de Porcelyne Claeuw. Randschade. Afmeting: Ø 31,8 cm. In redelijke staat.

Delftse jardiniere
Startprijs 70 EUR

Antieke Delftse Fles fayence jardiniere 1931. Met floraal decor. Afmeting: 17 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 52 cm.
Startprijs 650 EUR

17e - 18e Eeuws Delftse fayence pijpvaas met chinoiserie, Wanli decor, als lampenvoet. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 38 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas als lampenvoet/vaaslamp. Floraal decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Grote Delftse vaas, H 49 x Ø 37 cm.
Startprijs 350 EUR

Zéér grote Delftse fayence knobbelvaas met Chinees tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x Ø 37 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Startprijs 650 EUR

18e Eeuws 5-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Gemerkt de drie klokken. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Delftse lampvoet
Startprijs 200 EUR

Delftse dekselpot
Startprijs 300 EUR

Delftse dekselvaas, H 42,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuws Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Delftsblauwe lamp, 1920
Startprijs 70 EUR

Delftse fayence lampenvoet. Nederland. Circa 1920. Floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 25,3 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/dieren decor. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 25,3 cm. In goede staat.

Porseleinen Hanau plooischotel Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse fayence Hanau plooischotel met landschap/vogel decor. Duitsland. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 50 cm.
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Delftse vaaslamp, H 69 cm.
Startprijs 275 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaaslamp met chinoiserie decor. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Zeldzame Limoges plaquette
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Franse Limoges polychrome emaille plaquette. Met rest-signatuur Jean Baptiste Nouailher. 1699 - 1775. Afmeting; H 13 x B 10,5 cm. In goede staat.

Bisquit beeldengroep
Startprijs 950 EUR

Antieke Franse bisquit porseleinen figurengroep van Sevres, met vergulde bronzen bank, voetenbank en tafel . 19e Eeuw. Drie vingers beschadigd, verder goed. Afmeting: 21,5 x 24 x 14 cm. In redelijk/go...

Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porceleijne Fles wandschotel met Rembrandt van Rijn voorstelling. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Porseleinen Delftse schotel (portret)
Startprijs 300 EUR

Antieke Delftse fayence Porseleijne Fles wandschotel naar Frans Hals. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.

Mobach vaas
Startprijs 150 EUR

Hollandse keramiek geglazuurde Mobach vaas, Utrecht Kamu. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Limoges vaas, H 75 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee grote Franse Limoges porseleinen dekselvazen met Napoleon + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar, H 53 cm.
Startprijs 225 EUR

Twee-delige porseleinen kaarskandelaar van Volkstedt, met figuur en rozen decor. Duitsland. 19e Eeuw. Richard Eckert & Co. Chips bij bloemen. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Delftsblauwe doos
Startprijs 100 EUR

Albarello
Startprijs 600 EUR

2x Majolica figuur (man + vrouw)
Startprijs 500 EUR

Twee antieke majolica figuren. Circa 1890. Edele heer + dame. AFmeting: H 79 - 76 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

Spaanse schotel
Startprijs 100 EUR

Nymphenburg theeservies
Startprijs 250 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1900. Chip schotel en tuit schenkkan. Afmeting: 7 - 41 cm. In goede staat.

Lot Meissen (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen Duits Meissen porselein. 20e Eeuw. 1x Dekseldoos, goed. 1x Suikerpot, goed. 1x Kaarskandelaar, goed. 1x Theepot, haarscheur. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Karl Thieme potchappel porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen Karl Thieme Potchappel porselein. 19e Eeuw. Melkkan + theepot. Handbeschilderd + goud decor. Kan heeft kleine haarlijn bovenrand. Afmeting: 11,5 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Startprijs 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein (5x)
Startprijs 150 EUR

Lot Herend porselein. 1x Reclame. 4x Pot/vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.

Herend koffie/theeservies
Startprijs 250 EUR

19-Delig Herend porseleinen koffie/theeservies. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.