Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot mangaan tegels (85 x) 6081
Lot mangaan tegels (85 x)
Startprijs 300 EUR
Lot Friese landschap tegels (40 x) 6068
Lot Friese landschap tegels (40 x)
Startprijs 300 EUR
Delftse vaas, H 37 cm. 6052
Delftse vaas, H 37 cm.
Startprijs 300 EUR
Delftse vaas 6051
Delftse vaas
Startprijs 300 EUR
Delftse dekselpot 6030
Delftse dekselpot
Startprijs 300 EUR
Porseleinen Hanau plooischotel Ø 21,5 cm. 6026
Porseleinen Hanau plooischotel Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Porseleinen schotel (portret) 6020
Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR
Porseleinen schotel (portret) 6019
Porseleinen schotel (portret)
Startprijs 300 EUR
Porseleinen Delftse schotel (portret) 6018
Porseleinen Delftse schotel (portret)
Startprijs 300 EUR
Tegeltableau, Ploegende boer 6077
Tegeltableau, Ploegende boer
Startprijs 275 EUR
Delftse vaaslamp, H 69 cm. 6023
Delftse vaaslamp, H 69 cm.
Startprijs 275 EUR
Fayence appothekerspot 6238
Fayence appothekerspot
Startprijs 250 EUR
5-Delig kaststel 6224
5-Delig kaststel
Startprijs 250 EUR
Delftse tabakspot 6161
Delftse tabakspot
Startprijs 250 EUR
2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm. 6160
2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Westerwald kruik, H 21 cm. 6119
18e Eeuwse Westerwald kruik, H 21 cm.
Startprijs 250 EUR
Grote vaas 6113
Grote vaas
Startprijs 250 EUR
Westwald kan 6100
Westwald kan
Startprijs 250 EUR
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw 6094
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 250 EUR
3x Tegeltableau Friese bloem 6087
3x Tegeltableau Friese bloem
Startprijs 250 EUR
Lot bloem tegels (32x) 6085
Lot bloem tegels (32x)
Startprijs 250 EUR
Lot bloempot tegels (51x ) 6084
Lot bloempot tegels (51x )
Startprijs 250 EUR
Tegeltableau, Koe 6078
Tegeltableau, Koe
Startprijs 250 EUR
2x Grote vaas (Makkum) 6048
2x Grote vaas (Makkum)
Startprijs 250 EUR