Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot diverse tegels
Startprijs 100 EUR

Lot diverse tegels. 1x 4 Landschaps tegels in lijst, naar van Rossum du Chalotte, circa 1920. Afmeting: 82 x 25 cm. Tevens 6x Zeeuwse tegels met figuren voorstelling, 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. I...

4-Pas tegeltableau, Paard
Startprijs 100 EUR

4-Pas tegeltableau met afbeelding van een paard. Circa 1800. Tableau is gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

2x 4-Pas tegeltableau
Startprijs 100 EUR

Twee 17e eeuwse polychrome 4-pas tegeltableau's. Floraal decor. Chips. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.

3x Delfts bord Ø 23 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuws Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Delftsblauwe doos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Delftse fayence dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Spaanse Lebrillo schotel Ø 56 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuws Spaanse polychrome fayence Lebrillo schotel. Andalucië. Figuur/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 56 cm.In goede staat.

Lot Meissen (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier delen Duits Meissen porselein. 20e Eeuw. 1x Dekseldoos, goed. 1x Suikerpot, goed. 1x Kaarskandelaar, goed. 1x Theepot, haarscheur. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Sitzendorf beeld
Startprijs 90 EUR

Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Man met tuba. 20e Eeuw. In goede staat. Afmeting: 32 cm.

6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws Hollands 6-pas fayence tegeltableau met skûtsje zeilboot. Chips omranding. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 90 EUR

Lot Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes + zeven schotels. Krijger/kippen decor. Afmeting: 7,5 - 11 cm. In goede staat.

Drie delen Meissen
Startprijs 90 EUR

Drie delen Meissen porselein. Drie vazen. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

5-Delig Regout kaststel
Startprijs 90 EUR

Vijf-delig antiek Petrus Regout kaststel met Delfts blauw floraal chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

3x Porseleinen figuur
Startprijs 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...

Royal Mosa schaal Ø 33 cm.
Startprijs 80 EUR

Moderne Royal Mosa porseleinen schaal. Ontwerp J. Schrijns 1989. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Scheerbekken
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws porseleinen scheerbekken van Victoria Ware Thombstone. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: 17 x 27 x 21 cm. In goede staat.

4x Delfts bord Ø 16 - 23 cm.
Startprijs 80 EUR

Vier antiek Delftse fayence borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 25,5 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Gemerkt van Duijn. Haarscheur + beschadiging. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Twee Delftse miniatuur vazen, ca. H 11 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence miniatuur vazen met zeilboot decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 21 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence vazen. Merk: De drie klokken. Dorpsgezichten. Eén chip. Afmeting; H 21 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (9x)
Startprijs 80 EUR

Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

Bleu Danube serviesgoed
Startprijs 80 EUR

Bleu Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Twee delen aardewerk
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek aardewerk. 1x Duitse keramieken polychrome vaas, met floraal decor, jugendstil, circa 1900. 1x Antiek Perzische polychrome stopfles met hert en vogel decor. Afmeting: 17 - 22 cm. In ...

Majolica jardiniere, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 24,5 cm. Eén chip. In goede staat.