Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

500 tegels/licht blauw art deco 6095
500 tegels/licht blauw art deco
Startprijs 1.900 EUR
Porseleinen Meissen pendule, 1890 6003
Porseleinen Meissen pendule, 1890
Startprijs 1.850 EUR
Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm. 6156
Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startprijs 1.350 EUR
2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm. 6053
2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Delftse tulpenvaas, H 21cm. 6004
Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Startprijs 1.200 EUR
Bisquit beeldengroep 6021
Bisquit beeldengroep
Startprijs 950 EUR
2x Delftse apothekerspot 6157
2x Delftse apothekerspot
Startprijs 850 EUR
2x Porseleinen vaas (Frankrijk) 6105
2x Porseleinen vaas (Frankrijk)
Startprijs 850 EUR
2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm. 6060
2x Delftse vaas met zilverwerk, H 35 cm.
Startprijs 850 EUR
Italiaanse Albarello, H 24,3 cm. 6046
Italiaanse Albarello, H 24,3 cm.
Startprijs 800 EUR
5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm. 6041
5-Delig Delfts kaststel, H 37,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Stel Delftse knobbelvazen 6025
Stel Delftse knobbelvazen
Startprijs 800 EUR
Lot Jugendstil tegels (150 st.) 6220
Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startprijs 700 EUR
Italiaanse apothekerspot 6228
Italiaanse apothekerspot
Startprijs 675 EUR
Delftse tabakspot als lamp, H 38 cm. 6054
Delftse tabakspot als lamp, H 38 cm.
Startprijs 675 EUR
Tegelplateau (Bijbelse voorst.) 6067
Tegelplateau (Bijbelse voorst.)
Startprijs 650 EUR
Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel 6049
Zeldzaam 5-delig Delfts kaststel
Startprijs 650 EUR
Delftse apothekerspot 6039
Delftse apothekerspot
Startprijs 650 EUR
Delftse vaaslamp, H 52 cm. 6035
Delftse vaaslamp, H 52 cm.
Startprijs 650 EUR
18e Eeuws Delfts kaststel 6032
18e Eeuws Delfts kaststel
Startprijs 650 EUR
Albarello 6011
Albarello
Startprijs 600 EUR
Delftse dekselvaas 6055
Delftse dekselvaas
Startprijs 550 EUR
Lot bloempot tegels (100x)50 6064
Lot bloempot tegels (100x)50
Startprijs 500 EUR
Apothekerspot 6045
Apothekerspot
Startprijs 500 EUR