Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt, minimale randschade ø21cm. Cond:R
Antieke Chinese marmeren bloempot met paradijsvogel (gelijmd) 11x17x5cm Cond;R
Oude Chinees porseleinen vaas met krijgers en Foohonden, 20e eeuw, in goede staat 27xø12,5cm.
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Cinese Kang Xy porseleinen trekpot 17-18e eeuws, octogonaal met landschapsdecor, chips tuit en onderkant deksel, handvat gelijmd 11x15x9cm Cond;R
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaasjes met foohonden en floraaldecor, diepblauw(chip deksel) 8,5cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, eenmaal zonder deksel, landscha/baai decor(chip bovenrand), dekselvaasje figuur in landschap decor 9-10cm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met landschap en huisdecor 1 vaasje minimale chips 8,5x4,5ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen 1maal trompetvormig met floraal decor, 1maal cylindervormig floraal decor in goede staat 9-11cm Cond:G
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kom met gebouwen in landschapsdecor (haarlijn) Cond:R
Twee oude Chinese witmarmeren tempelhonden, 20e eeuw in goede staat 20x11x8cm
Vier delen Wedgwood, biquitporselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand vhip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Uitgebreid Engels wedgwood A. Barlaston of Etruria, theeservies, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: theepot, cakeschaal, 26 schotels, 19 kopjes, melk en suikerpot, 7 petitfour schaaltjes, 2 bonbon scha...
Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat
Mooie 19e eeuwse Engelse wedgewood theepot, zwart met zittende vrouwenfiguur op deksel(chips) 10x16x9,5cm. Cond:G
Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasjes, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G
Oude Duitse gesigneerde porseleinen vaas met zilver overlay, Bavaria Jeager+Co, 1000/1000 Feinsilber omstreeks 1970, 26cm. Cond:G
Duitse porseleinen kaarskandelaar met putti en gouddecor, omstreeks 1960 nr 4380, 22cm. Cond:G
Antiek Japans Satsuma theeservies bestaande uit, theekan, melkkan, suikerpot 5 kop en schotels, met goud en figurendecor in goede staat 5-12cm Cond:G
Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G
Zeven diverse porseleinen stopflessen, 19e en 20e eeuw. De meesten zijn handbeschilderd en Frans. 12,5-17,5 cm hoog. Cond.: G
Zeven porseleinen stopflessen, 3 lichtblauwe flessen met handbeschilderde bloemen en gouden accenten, Frans 20e eeuw, 2 witte Engelse flessen gemerkt: Devon ware stoke on trent England ca 1920, 1 Enge...
Vijf diverse porseleinen theebussen, 19 en 20e eeuw, met dop voorzien van handbeschilderde voorstellingen. Bij de ronde bus mist een stukje van voet. 12-16 cm Cond.: G
Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G
Groot lot oud antiek aardewerk en porselein, o.a. Art Deco, China, Petrus Regout etc, vazen, kammen, dekseldozen, borden(chips mogelijk) 10-30cm Cond'R/G
Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreeks 1905 door Henri Breetvelt, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G
Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm
Oude Chinese Celadon schaal met haandecor, 20e eeuw in goede staat 6x20øcm. Cond:G
Chinees porseleinen dekselvaas 18e-19e eeuws met rood floraal decor, in goede staat 20x12cm. Cond:G
Twee delen Chinees Yixing aardewerk, 20e eeuw, schenkkan, gemerkt, grote Yixing theepot, landschap met tekst, pompoenvormig(gemerkt) 15,5x13x9cm. 23x17x14cm. Cond:G
Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø
Twee delen antiek Chinees porselein, kop en schotel, zeer klein (schotel beschadigd) schotel met paradijsvogel in spiegelend landschap omstreeks 1800 4-12cm Cond:R/G
Drie 18/19e eeuwse kleine Chinees porseleinen kop en schotels(1gemerkt) florale decors in goede staat 5x9cm
Vier Chinese rijstskommen, met floraal decor, chips 7-14,3ø Cond:R
Antiek Chinees porselein diep drakenbord omstreeks 1900, Guang Xu gemerkt, in goede staat 4xø20cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met familie Roze floraal decor en gouddecor in goede staat 10.8cm Cond:G
Oude Chinese porseleinen familie Noir rijstwijn set, 20e eeuw, 6 delig in goede staat 8x16x13cm Cond:G
Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G
Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm
Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schenkkannetjes met figuren in landschapsdecor, in goede staat 12x13x7øcm.
Twee 19e eeuwse Tixing theepotten, 1 met tekst, rand beschadiging, 1 met bamboedecor, deksel chip en beschadiging bamboe takken 10-11cm Cond:R
Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze vaas met paradijsvogeldecor, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41xø18cm. Cond:G
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met teksten en figuren en florale voorstellingen, 1 gemekt, 1 mist deksel. 9,5x13ø en 12x12,5ø Cond:G
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm
Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G
Twee oude Engelse coalpoort keramieken Kings ware vazen, A.D 1750 met gouden drakendecor, een vaas randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, 160cm Cond;G
Zeer grote Japanse porseleinen Satsuma stijl vaas, 2e helft 20e eeuw, met duiven in landschapsdecor, gebarsten 160cm Cond;M
Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuur 20e eeuw, 1 beschadigd 5-9cm Cond;R/G
Glazen tablet met 7 geglazuurde Chinese terracotta figuren 20e eeuw, waarvan twee beschadigd 5-10cm Cond:R/G
Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met drakendecor, en floraal decor, 2e helft 20e eeuw 50cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M
Oude Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw, met floraal decor, in goede staat 28,5cm Cond:G
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Negentiende eeuwse keramieken servies, theepot, kastkom, 6 kop en schotels, roomkan, 3 losse kopjes 6-16cm Cond:G
Twee grote antieke Hollandse Petrus regout Maastricht borden, decor Orient in zeer goede staat, ø26cm. Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Lot 18e-19e eeuws Chinees/Japans porselein, familie Roze bordje met floraal decor en chip, 5 maal rijstwijn kopjes met gouddecor binnenin, 4 diepe schotels goud-blauw 5,5x11,5øcm. Cond:G
Drie oude Chinese porseleinen vazen,zeshoekige penselenvaas, drakenvaas 20e eeuw, zeshoekige balustervormige vaas met figuren en teksten in coulissen. 12-23cm Cond:G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten met figurenvoorstelling en krab op deksel, 20e eeuw 18-22cm. Cond:G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G
Oude Royal Copenhagen porseleinen poes TN 2862, in goede staat 12x13x9cm.
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G
Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G
Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G
Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm
Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G
Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G
Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G
Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G
Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G
Italiaans of Franse Fayence mosterdpot met deksel in de vorm van een vrouw met mand, 18e-19e eeuws, originele polychrome beschildering, gemerkt B.P 1158 minimale chips Cond:R/G
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogel en floraal decor in goede staat Cond;G