Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mooie kom, Amsterdams bont
Startprijs 140 EUR

Amsterdams bont, 18e-19e eeuws, porseleinen kom met landschap, floraal en gouddecor 7x14,5cm Cond:G

Grote blauw/witte ronde tegel ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen ronde plaquette omstreeks 1900 met figurendecor met diverse kisten, 27,7ø Cond:G

Chinese vaas
Startprijs 75 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.

Kang Xi bord met bloemdecor
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.

4 Chinese kop & schotels
Startprijs 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø

2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G

Kantonees groot bord
Startprijs 100 EUR

Groot 19e eeuws kantonees bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G

Vier Chinees porseleinen borden
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R

2 Chinese kang xi borden
Startprijs 180 EUR

Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G

Chinees gecontourneerd bord
Resultaat: 80 EUR

Keramieken 18e eeuwse geribbelde schotel met chinees decor, waarschijnlijk Frankrijk, onduidelijk gemerkt 25,2ø Cond:G

Jade snijwerk met draken
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Jade snijstuk met draken 20e eeu 9,5x3,5x4,5cm Cond:G

Chinese erotic bottle
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneerd 20e eeuw Cond:G 9,5cm

Chinees erotic bottle
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneer 20e eeuw 9x5,2ø Cond:G

Chinese bottle met prinses op paard
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, vrouw te paard onder begeleiding 20e eeuw 10,5cm Cond:G

Chinese bottle moeder en kind
Startprijs 90 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, met figuren op veranda decor 20e eeuw in goede staat 10,3cm Cond:G

5 delig Chinees kaststelletje
Resultaat: 340 EUR

Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G

10 Delen bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

2 Beeldjes, Royal Doulton
Startprijs 175 EUR

Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...

3 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, familie Roze met figuren, florale voorstelling en teksten, gemertk, minimale chips, 6x19x13,3cm. Cond:G

2 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G

2 Chinese kopjes ca. 1900
Startprijs 450 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G

Fayence bierpul, 18e eeuw
Resultaat: 115 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse Fayence bierpul met springend paard in landschapdecor en tinnen onderrand en tinnen deksel(craquele in glazuur) 28cm. Cond:R/G

2 Schalen met fruit
Resultaat: 30 EUR

Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G