Amsterdams bont, 18e-19e eeuws, porseleinen kom met landschap, floraal en gouddecor 7x14,5cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen ronde plaquette omstreeks 1900 met figurendecor met diverse kisten, 27,7ø Cond:G
Grote Chinees porseleinen vaas met florale decors en tekens, 18e/19e eeuws in goede staat 44xø19cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met goud en floraal decor, minimale chips 5x11ø
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap en bloesemtak decor in goede staat 6x11,5cm Cond:G
Groot 19e eeuws kantonees bord, met figuren in tuindecor, vlinders, vogel, floraal, gouddecor (gemerkt) 31ø Cond:G
Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R
Twee diepblauwe 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met tuindecor en coulissendecor, beide boren chips rand 23,3ø Cond:R/G
Keramieken 18e eeuwse geribbelde schotel met chinees decor, waarschijnlijk Frankrijk, onduidelijk gemerkt 25,2ø Cond:G
Oude Chinese Jade snijstuk met draken 20e eeu 9,5x3,5x4,5cm Cond:G
Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneerd 20e eeuw Cond:G 9,5cm
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling gesigneer 20e eeuw 9x5,2ø Cond:G
Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, vrouw te paard onder begeleiding 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Grote Chinees porseleinen snuffbottle, gesigneerd, met figuren op veranda decor 20e eeuw in goede staat 10,3cm Cond:G
Vijf delig Chinese antieke Kang Xy gemekrt kaststel, 18e-19e eeuws, landschapsdecor, een vaas heel, rest beschadigd 21-22cm. Cond:M-G
Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Twee hoogwaardige porseleinen Royal Doulton figuren, 20e eeuw, eenmaal farewell daddy, eenmaal the hero returns(stukje hak af) HN 4943 en HN 4363 designed by A. Moslow Kowski en Timothy Palty beide in...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, familie Roze met figuren, florale voorstelling en teksten, gemertk, minimale chips, 6x19x13,3cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen presenteerschalen, 1 gemerkt en met tekst en tempelkisten, en 1 familie Roze met perzikboom, bloesems en vogel(chips en oude haarlijn) 18-19cm Cond:R/G
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900(gemerkt) met binnenin mintgroene glazuur en buitenom rood met bamboe decor. 4,7x6ø cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse Fayence bierpul met springend paard in landschapdecor en tinnen onderrand en tinnen deksel(craquele in glazuur) 28cm. Cond:R/G
Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G