Hummel 487, 1990 Century collection, "Let's Tell The World" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Hummel figuren, meisje op hek nr 1938 112/1 Western Germany, jongen met paraplu en varken op rug nr 198 2/0 1948 12-14cm Cond:G
Hummel 574, 1994 Century collection, "Rock-A-Bye" met originele doos en certificaat H.: 19cm. Cond.: G
Hummel 635, 1993 Century collection, "Wellcome Spring" met originele doos en certificaat H.: 31cm. Cond.: G
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G
Hummel 751, 1996 Century collection, "Love's Bounty" met originele doos en certificaat H.: 16,5cm. Cond.: G
Hummel 855, Limited edition (7.500 ex.), "Millennium Madonna" met originele doos en certificaat H.: 26cm. Cond.: G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...
Lot antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 1 losse schotel 17e eeuw(barst), 3 kop en 2 schotels, figuren in tuin, Kang Xy gemerkt, 17e 18e eeuws chip en barst, 2 kopjes met spelende kinderen (b...
Lot Engels Royal Albert serviesgoed, bestaande uit Old country roses decor, thee met comfort, cakeschaal, melk en suikerpot, taartschaal,schaaltje, kandelaar, 9 kop en schotels, 8 cakeborden, diverse ...
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Zes Zweeds porseleinen gebaksborden Rörstand met schepen en gouddecor 20e eeuw ø20cm. Cond:G
Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø
Grote oude Weense vaas, gemerkt met bijenkorf en J.K Carlsbad omstreeks 1900, jugendstil met gouddecor en figuren in coulissendecor, in goede staat 38x21ø
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G
Vier antieke Duitse steengoed kruiken omstreeks 1800 a 1900, 27-39cm grote kruik blauw decor, kleine kruik blauw decor, klepkan Westerwald blauwgrijze kruik, beschadigingen: Cond:G
Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.
Duits porseleinen serviesgoed, kop en schotel Meissen, 19e eeuw met floraal decor, kopje Meissen met floraal decor, kop en schotel gemerkt met vis(Thüringen) 19e eeuw
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kraagvaas, met paradijsvogel en bloesemtak, decor rondom, lichte glazuurschades bij voet, verder in goede staat 61x25øcm
Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G
Oude gesigneerde yixing theepot(gesigneerd) met drakendecor en tekens op de deksel 1e helft 20e eeuw Cond.G
Antieke Chinees porseleinen theepot Wanli gemerkt, met drakendecor (tuit gerestaureerd, verder in goede staat) 15x12x9cm