Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors, haarlijn, randschade 16,4ø Cond;R/G

Grote vaas, eind 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G

2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen familie Verte kommen met drakendecor 18e-19e eeuw, bij 1 kom bodem chip, 6,5xø16,3cm. Cond:G

4-Kantige vaas, Fam Rose
Startprijs 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen vierkante vaas met tekst en landschapsdecor, familie Roze met olifanten, omstreeks 1900, in goede staat 34x13,5x13,5cm.

2 Pijpvazen, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Twee zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor in coulissen, beide bovenaan beschadigd, 24-12ø Cond:R

Japanse ronde vaas
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G

4-Delig Makkums kaststel
Startprijs 50 EUR

Vier delig Makkums kaststel 20e eeuw met polychrome florale decors twee chips bij deksel 11-18cm Cond:R/G

3 Diverse vazen
Startprijs 15 EUR

Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G

Makkums kaststel
Resultaat: 50 EUR

Drie delig Hollands Makkums kaststel met polychrome decors, 20e eeuw, chip onderrand deksel 30-42cm cond verder Goed.

8 Delen Makkum
Startprijs 60 EUR

Acht delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, twee stopflessen, vier tegels in lijst, 2 6 kantige schalen 12-17cm Cond:G

3 Delen Makkum
Resultaat: 150 EUR

Drie delen Hollands Makkums keramiek, polychrome vogels en florale decors 20e eeuw, grote 8 kantige bloempot(chips rand) groot bord met geschulpte omranding(minimale chip) dekselpot (chips onderrand) ...

3 Kastkommen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie grote Hollandse Makkumse keramieken kastkommen met polychrome floraal decor 20e eeuw, chip bovenrand 8x18ø Cond:R/G

6 Antieke Engelse borden
Resultaat: 25 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø

2 Makkumse kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat

Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm

Schaal, Chris Lanooy
Resultaat: 150 EUR

Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

2 Hummel figuren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, letzte Ausgabe 1990 en 1999, jongen en meisje met vogeltje bij houten hek, 10,5x12cm. Cond:G

Vaas, Ton Schulten
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G

4 Blauwe doosjes, 2 met plated rand
Startprijs 50 EUR

Vier antieke porseleinen dekseldoosjes, twee met verzilverd montuur Hollandse voorstellingen 3-5cm Cond:G

Hummel 331, Crossroads, sign down
Resultaat: 125 EUR

Hummel 331, 1990 Limited Ed. (20.000), "Crossroads, Sign-Down" met originele doos en certificaat H.: 17cm. Cond.: G

Beeldje, Goebel
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Goebel figuur, meisje met Cello, gemerkt Lore 249 1/98 21cm.

Hummel 471, Harmony in four parts
Resultaat: 325 EUR

Hummel 471, 1989 Century collection, "Harmony in four parts" met originele doos en certificaat H.: 25,5cm. Cond.: G