Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R
Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G
Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13 Cond:R
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.
Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G
Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G
Twee Duitse keramieken vazen ca. 1920, gemerkt Stellmacher Teplitz met decor van eenden en fazant. Oor van kleinere vaas is beschadigd 15-43cm. Cond.: R-G
Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G
Twee delen keramiek ca. 1910: 1x dekselschaal Jugendstil 8x18x11cm. en 1x vaas, gemerkt Paul Jurgel 1918 Obetausitz keramische Werkstatten 16xø11cm. Cond.: G
Duitse Karlsruhe majolica schaal ca. 1910, ontwerp Süss, nr. 12550. Bewerkt met floraal decor 15x22x19cm. Cond.: G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van figuren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde o...
Duitse porseleinen KPM reservistenpijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.
Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G
Japanse 19e eeuwse kutani porseleinen vaas met decor van goud en figuren in goede staat 30xø10,5cm.
Groot kavel antieke pijpen en pijpenkoppen (porselein ca. 1900 en later) o.a: reservisten, zilver met hout, meerschuim etc. (Duitsland). Een aantal zijn helemaal compleet, interessant kavel voor de ve...
Chinees jade hoofd, voorstellend een man met baard 19e eeuw (chip af) 4x3,5x1,5cm. Cond.: R-G
Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen vaas met decor van paradijsvogels in de natuur met bamboe 45cm. Cond.: G