Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6-Pas tegeltableau, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.

Antieke NMF vaas, 1910
Startprijs 60 EUR

Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Startprijs 60 EUR

Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

3x Flora plateel
Startprijs 60 EUR

Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen groepen
Startprijs 60 EUR

Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Imari
Startprijs 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

6x Porselein, divers
Startprijs 60 EUR

Zes maal divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen melkkan, twee trekpotjes van Höchst + Fürstenberg, Majolica dekseldoos, Royal Fine Porcelainde dekseldoos, pillendoosje. Afmeting: 7 - 13 cm...

7x Kastkommen, 1880
Startprijs 60 EUR

Zeven maal diverse antieke keramieken kastkommen. Onder andere Petrus Regout, Sphinx, goudsteen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse figuren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse sierschotel
Startprijs 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas op sokkel
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

2x Chinese boeddha's
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Antieke bierkruik met kabouters, 1880
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmetin...

Chinese Blanc de Chine vaas
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

8x Maria figuren
Startprijs 60 EUR

Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.

2x Porselein, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Startprijs 60 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Oude Sitzendorf figuren
Startprijs 70 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.