31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Yixing trekpotje 6419
Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR
Yixing servies China 6420
Yixing servies China
Startprijs 40 EUR
Yixing potje 6427
Yixing potje
Startprijs 40 EUR
2 Porseleinen damesfiguren 6434
2 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR
Porseleinen beeld valsspeler 6438
Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 40 EUR
Porseleinen figuur 6455
Porseleinen figuur
Startprijs 40 EUR
Chinese kom 6478
Chinese kom
Startprijs 40 EUR
Porseleinen kuiken 6091
Porseleinen kuiken
Startprijs 50 EUR
Lladro damesfiguur met paraplu en ei 6096
Lladro damesfiguur met paraplu en ei
Startprijs 50 EUR
Groot blauw imari bord 6102
Groot blauw imari bord
Startprijs 50 EUR
Delfts tableau 1978 6115
Delfts tableau 1978
Startprijs 50 EUR
2 Art Deco vazen met hanen 6127
2 Art Deco vazen met hanen
Startprijs 50 EUR
Grote Engelse vleesschotel, 19e eeuw 6130
Grote Engelse vleesschotel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Plateel Unica vaas, C.A. Prins 6154
Plateel Unica vaas, C.A. Prins
Startprijs 50 EUR
4 Porseleinen vogeltjes 6171
4 Porseleinen vogeltjes
Startprijs 50 EUR
Franse Biedermeier vaas 6178
Franse Biedermeier vaas
Startprijs 50 EUR
2 Borden (1x Weens) 6179
2 Borden (1x Weens)
Startprijs 50 EUR
Porseleinen dekseldoos 6183
Porseleinen dekseldoos
Startprijs 50 EUR
porseleinen groep 6230
porseleinen groep
Startprijs 50 EUR
Yixing theepotje 6242
Yixing theepotje
Startprijs 50 EUR
2 Jade gestoken plaquettes, vuurverguld oog 6244
2 Jade gestoken plaquettes, vuurverguld oog
Startprijs 50 EUR
Porseleinen lamp 6289
Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR
3x antiek Engels aardewerk 6294
3x antiek Engels aardewerk
Startprijs 50 EUR
4 Toby Jugs 6326
4 Toby Jugs
Startprijs 50 EUR