Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M
Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G
Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G
Twee Delfts porseleinen knobbelvazen met floraal decor en landschapsdecor, 20e eeuw, 6 kantig 28x12x13cm. Cond:G
Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G
Prachtige antieke gesigneerde Chinees porseleinen schotel met emaille beschilderingen, mooie kwaliteit en goudrand, interieur met moeder en kinderen 5,2x26,4øcm.