Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hummel 420, "Is it raining?" (1979-1990) 6167
Hummel 420, "Is it raining?" (1979-1990)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Hummel, 383 en 307 6168
2x Hummel, 383 en 307

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Hummel, 344 en 351 6169
2x Hummel, 344 en 351

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Hummel: 67, 375 3/0 en 455 6170
3x Hummel: 67, 375 3/0 en 455

Resultaat:

75 EUR

4 Porseleinen vogeltjes 6171
4 Porseleinen vogeltjes
Startprijs 50 EUR
Porseleinen Goebelschaal met vogel 6172
Porseleinen Goebelschaal met vogel
Startprijs 120 EUR
Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
3 Porseleinen beelden 6174
3 Porseleinen beelden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf 6175
3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Koffie- en eetservies, Kaiser 6176
Koffie- en eetservies, Kaiser

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier borden Chinees 6177
Vier borden Chinees

Resultaat:

150 EUR

Franse Biedermeier vaas 6178
Franse Biedermeier vaas
Startprijs 50 EUR
2 Borden (1x Weens) 6179
2 Borden (1x Weens)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Corneille servies, 5x 6180
Corneille servies, 5x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vaas + 2 imari borden 6181
Vaas + 2 imari borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee gemberpotten en cilindervaas 6182
Twee gemberpotten en cilindervaas

Resultaat:

80 EUR

Porseleinen dekseldoos 6183
Porseleinen dekseldoos
Startprijs 50 EUR
Engels tablet met serviesje, Grindley 6184
Engels tablet met serviesje, Grindley
Startprijs 30 EUR
Verkocht
9 Royal Albert kop & schotels 6185
9 Royal Albert kop & schotels

Resultaat:

40 EUR

Tafelstuk met bronzen putti's 6186
Tafelstuk met bronzen putti's
Startprijs 240 EUR
Chinees Jade servies 6187
Chinees Jade servies
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

2 Aardewerken dekselpotjes 6189
2 Aardewerken dekselpotjes
Startprijs 30 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6190
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR