Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bisquit figuren, edel paar 6270
2 Bisquit figuren, edel paar
Startprijs 40 EUR
2 Chinese kop & schotels 6271
2 Chinese kop & schotels
Startprijs 80 EUR
Chinese rijstkom 6272
Chinese rijstkom
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4 Chinese borden 6273
4 Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees bord 6274
Chinees bord

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Keramieken schelp 6275
Keramieken schelp

Resultaat:

40 EUR

Chinees beeld, gele mantel 6276
Chinees beeld, gele mantel
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Chinees beeld, groene mantel 6277
Chinees beeld, groene mantel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees beeld, rode mantel 6278
Chinees beeld, rode mantel

Resultaat:

110 EUR

Japans beeld, meisje met groene hoed 6279
Japans beeld, meisje met groene hoed
Startprijs 110 EUR
Kavel 14 delen Chinees porselein 6280
Kavel 14 delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
25 Diverse aardewerken borden 6281
25 Diverse aardewerken borden

Resultaat:

100 EUR

Kleine Chinese trekpot ca. 1800 6282
Kleine Chinese trekpot ca. 1800
Startprijs 70 EUR
4 Porseleinen Kaiser borden 6283
4 Porseleinen Kaiser borden
Startprijs 60 EUR
Keizerlijke Chin. dekselvaas, gemerkt 6284
Keizerlijke Chin. dekselvaas, gemerkt
Startprijs 200 EUR
2 Delen porselein 19e eeuw 6285
2 Delen porselein 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Kavel antiek Chinees porselein 6286
Kavel antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Grote Chinees porseleinen wijsheer 6287
Grote Chinees porseleinen wijsheer
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Duits porseleinen servies 6288
Duits porseleinen servies

Resultaat:

70 EUR

Porseleinen lamp 6289
Porseleinen lamp
Startprijs 50 EUR
Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880 6290
Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6291
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR
Grote Chinees porseleinen vaas 6292
Grote Chinees porseleinen vaas
Startprijs 180 EUR
Porseleinen pot met figuren 6293
Porseleinen pot met figuren
Startprijs 1.500 EUR