Zoeken

Witte bank in rococo-stijl, 1880 4209
Witte bank in rococo-stijl, 1880
Startprijs 150 EUR
Engels schrijfsecretaire 4226
Engels schrijfsecretaire
Startprijs 150 EUR
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk 4235
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Startprijs 150 EUR
Halve maan tafel (mahonie) 4024
Halve maan tafel (mahonie)
Startprijs 160 EUR
Wortelnoten hoekkast 4050
Wortelnoten hoekkast
Startprijs 160 EUR
Mahonie bijzettafel 4074
Mahonie bijzettafel
Startprijs 160 EUR
Eiken kabinet 4128
Eiken kabinet
Startprijs 160 EUR
Tafeltje met marmer/brons 4174
Tafeltje met marmer/brons
Startprijs 160 EUR
Stel Chinese hockers, H 93 cm. 4201
Stel Chinese hockers, H 93 cm.
Startprijs 160 EUR
Schildersezel (barok) 4173
Schildersezel (barok)
Startprijs 170 EUR
Japanse naaitafel, 1900 4039
Japanse naaitafel, 1900
Startprijs 180 EUR
Linnenkast, 1880 4047
Linnenkast, 1880
Startprijs 180 EUR
Ovale salontafel, 1870 4078
Ovale salontafel, 1870
Startprijs 180 EUR
Ronde mahonie eettafel, 1930 4096
Ronde mahonie eettafel, 1930
Startprijs 180 EUR
4x Biedermeier stoel, 1860 4110
4x Biedermeier stoel, 1860
Startprijs 180 EUR
Salontafel/bronzen figuren 4164
Salontafel/bronzen figuren
Startprijs 180 EUR
Vergulde wandtafel 4168
Vergulde wandtafel
Startprijs 180 EUR
Eiken buikcommode 4196
Eiken buikcommode
Startprijs 180 EUR
Antieke penant kast 4234
Antieke penant kast
Startprijs 180 EUR
Hollandse porseleinkast, 1850 4006
Hollandse porseleinkast, 1850
Startprijs 200 EUR
Mahonie secretaire 4021
Mahonie secretaire
Startprijs 200 EUR
Mahonie commode, 1760 4023
Mahonie commode, 1760
Startprijs 200 EUR
Schwarzwalder rooktafel, 1900 4032
Schwarzwalder rooktafel, 1900
Startprijs 200 EUR
2x Armleunstoel (mahonie) 4033
2x Armleunstoel (mahonie)
Startprijs 200 EUR