Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten Empire haardscherm(verlengbaar) aan beide kanten met Oosterse voorstellingen, in goede staat 97x150x30cm
Chinees lakwerk 4 laden kastje, met goudkleurig landschap, 8 hoekig 71cm, Cond:G
Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.
Oude Chinese houtgestoken hocker met witgeaderd marmeren blad, 20e eeuw 73x41x41cm Cond:G
Mahoniehouten bibliotheektrap, 2e helft 20e eeuw in goede staat 123x55x47
Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm
Mooi Hollands mahoniehouten kabinet omstreeks 1840-1850, Biedermeier met origineel beslag en in goede staat 237x180x51cm.
Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G
Zuid Amerikaanse Inca stijl houten ladenkast met figuren, 2e helft 20e eeuw 197x40x35cm. Cond:G
Antieke achtkantige eikenhouten tafel met mahonieintarsia, omstreeks 1880 Gründerzeit Duitsland, lichte fineerschade 78x79x79cm. Cond:R/G
Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 20e eeuw 195cm Cond:G
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten deken kist met origineel slot in goede staat 80x63x140cm Cond:G
Engels mahoniehouten fineer halkastje met klauwpoten omstreeks 1930 met bandintarsia in de deuren, bronzen beslag(2 lades, 2 deuren) in zeer goede staat 59x120x55cm
Antieke salontafel met 4 lades 19e eeuw, donker gebeitst oude wormbeval 40x145x65cm Cond:R
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 88x54x49cm Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten armleunstoel, in goede staat 112x70x60cm Cond:G
Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G
Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G
Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.