Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G
Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat
Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm
Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G
Moderne lederen draaibare topform design stoel omstreeks 1970-1980, chromen onderstel(lichte oxydatie) 91x80x80 Cond;G
Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G
Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm. Cond:G
Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen, waarvan twee met armleuning. In goede staat, 90x50x47cm en 94x53x60cm.
Iepenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1870, op 3spant poot, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, met geschulpt blad 74x85x64cm
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 67x60x25cm Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G
Houten wandregaal met drie lades en twee deurtjes 20e eeuw 157x28x21cm Cond:G
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Oude antieke Chinese houtgestoken plantentafel omstreeks 1900, met originele lak, en floraal decor, in goede staat 79cm. Cond:G
Oude messing met houten kapstok, met driespant voet, met kariatyden, Empire stijl 20e eeuw 177cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten wandtafel met kolompoot, en 4 leeuwenpoten in goede staat (krassen blad) 72x90x46cm.