18e Eeuwse eikenhouten louis seize hoekkast met timpaankap. Met tillen op de vier deuren en messing beslag. Bovenste beslag later. Afmeting: 245 x 90 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame empire kapspiegel van ambon-wortelhout, met volle zuilen en lade. Circa 1820. Afmeting: 76 x 57 x 36 cm. In goede staat,
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk tiltop-tafel met floraal/parelmoer decor. Circa 1840. Afmeting: 69 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein Engels mahoniehouten kabinet/verzamelaars kastje. Circa 1900. Kast heeft twee deuren, met daarachter drie uitschuifbare lades. Onderin bevinden zich nog twee lades. Kast is recent gehee...
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Antieke Franse (Bretonse) eikenhouten piedestal met figuur. Circa 1870. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Twee-delige Engelse mahoniehouten boekenkast. Circa 1880. Afmeting: 194 x 212 x 58 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Willem III wortelnoten damesbureau + Willem III stoel. Circa 1860. Afmeting: 130 x 108 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse gebogen commode met marmeren blad. Rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde halspiegel met rankenkroon. Afmeting: 167 x 104 cm. In zeer goede staat.
Bijzondere 1-deurs eiken historisme opzet-kast met lade, putti, figuren, ranken en leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 189 x 101 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse noten barok eettafel met lade. Konisch. Afmeting: 72 x 115 x 84 cm. In goede staat.
Leuke twee-deurs glas-vitrinekast van mahonie/fineer. Louis Philippe. Circa 1860. Met binnenin twee geschulpte planken. Afmeting: 133 x 124 x 51 cm. In goede staat.
Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse mahoniehouten lade-commode. Circa 1860. Victoriaans. Met drie lades, onderste lade is extra diep (tot aan voetplint). Afmeting: H 98 x B 100 x D 49 cm. In goede staat.
Goudkleurige houtgestoken wandtafel met marmeren bladen. Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 203 x 77 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten glaskast. Uitneembaar, met schappen en aan de zijkanten glas. In goede originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 240 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Engels secretaire van eikenhout. Eind 19e eeuw. Met mooie patina, binnenleven + kelder. Binnenleven moet de schuif van de kelder worden vast gezet. Nieuwprijs: 180 cm. In redelijk/goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Antiek chinoiserie kamerscherm, met zijde in waaier motief. Met vergulde hoek-ornamenten. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: 162 x 145 cm. In goede staat.