Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zeldzaam klapsecretaire 4048
Zeldzaam klapsecretaire
Startprijs 200 EUR
Engelse commode, 1860 4049
Engelse commode, 1860
Startprijs 275 EUR
Wortelnoten hoekkast 4050
Wortelnoten hoekkast
Startprijs 160 EUR
Tafel ingelegd met tegels 4051
Tafel ingelegd met tegels
Startprijs 250 EUR
Piedestal met zee-monster 4052
Piedestal met zee-monster
Startprijs 375 EUR
Etagére tafel (ingelegd) 4053
Etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 130 EUR
6x Iepenhouten stoelen 4054
6x Iepenhouten stoelen
Startprijs 200 EUR
Empire secretaire (iepenhout) 4055
Empire secretaire (iepenhout)
Startprijs 150 EUR
Jachtbuffet kast (Frankrijk) 4056
Jachtbuffet kast (Frankrijk)
Startprijs 350 EUR
Antieke piedestal, 1870 4057
Antieke piedestal, 1870
Startprijs 300 EUR
Biedermeier secretaire, 1860 4058
Biedermeier secretaire, 1860
Startprijs 250 EUR
Willem III bonheur (2-delig) 4059
Willem III bonheur (2-delig)
Startprijs 300 EUR
Engelse vitrinekast, 1900 4060
Engelse vitrinekast, 1900
Startprijs 150 EUR
Eiken secretaire, 1880 4061
Eiken secretaire, 1880
Startprijs 150 EUR
Mahoniehouten Horrix tafel, 1860 4062
Mahoniehouten Horrix tafel, 1860
Startprijs 140 EUR
Chinees tabernakelkastje 4063
Chinees tabernakelkastje
Startprijs 100 EUR
Chinese roodlak kast 4064
Chinese roodlak kast
Startprijs 100 EUR
Japanse/Chinese lakwerk kast 4065
Japanse/Chinese lakwerk kast
Startprijs 100 EUR
Chinese bloementafel 4066
Chinese bloementafel
Startprijs 60 EUR
Perzische hoek-etagére 4067
Perzische hoek-etagére
Startprijs 80 EUR
Verzamelaarskastje 4068
Verzamelaarskastje
Startprijs 80 EUR
Duitse console, 1880 4069
Duitse console, 1880
Startprijs 80 EUR
Ronde Chinese salontafel Ø 80 cm. 4070
Ronde Chinese salontafel Ø 80 cm.
Startprijs 60 EUR
Chinese barkast met snijwerk 4071
Chinese barkast met snijwerk
Startprijs 150 EUR