Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame muziekstandaard, 1820 4096
Zeldzame muziekstandaard, 1820

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Antieke Amelander ? vitrinekast 4097
Antieke Amelander ? vitrinekast

Resultaat:

70 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engelse speeltafel 4099
Engelse speeltafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen 4100
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gründerzeit spiegel, 1880 4101
Gründerzeit spiegel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize stoel 4102
18e Eeuwse Louis Seize stoel

Resultaat:

80 EUR

Antiek Engels kastje 4103
Antiek Engels kastje
Startprijs 180 EUR
Bretonse piedestal, 1870 4104
Bretonse piedestal, 1870
Startprijs 300 EUR
Franse jacht buffetkast, 1880 4105
Franse jacht buffetkast, 1880
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Mahonie ladencommode, 1800 4106
Mahonie ladencommode, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ladencommode, 1800 4107
Ladencommode, 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken jalouziekast 4108
Eiken jalouziekast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollands secretaire 4109
Hollands secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ronde Louis Philippe tafel 4110
Ronde Louis Philippe tafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bibliotheektrapje 4111
Bibliotheektrapje

Resultaat:

170 EUR

Mahonie vitrinekast 4112
Mahonie vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eiken gebogen commode 4113
Eiken gebogen commode

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Eiken gebogen commode 4114
Eiken gebogen commode

Resultaat:

135 EUR

Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Mahonie Louis Seize penantkastje 4116
Mahonie Louis Seize penantkastje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Art Deco bijzettafel 4117
Art Deco bijzettafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1880 4118
Schrijfbureau, 1880

Resultaat:

150 EUR

2x Voltaires 4119
2x Voltaires
Startprijs 250 EUR