19e Eeuws mahoniehouten één-deurs kastje met lade. Willem III. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 76 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 42 x 120 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws mahoniehouten oorfauteuil met goede velours stoffering. Afmeting: 120 x 48 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met goede velours stoffering. Afmeting: 97 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 128 x B 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Achterste pootjes missen. Verder in goede staat. Afmeting: 80 x 80 x 30 cm.
Antieke Engelse mahoniehouten facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 72 x B 94 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten piedestal. Circa 1880. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten kist met snapslot. Geen sleutel. Afmeting: 50 x 118 x 57 cm. In goede staat.