Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G
Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.
Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.
Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.
Eethoek met de modern design, glazen tafel en 6 gestoffeerde stoelen op wielen(brandgat en vlekken stoel) 82x56x60cm. 71x91x80cm. Cond:R/G
Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.
Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G
Grote Noordduitse friese dekenkist met kerfsnede panelen, 18e eeuw, oudere restauraties 76x137x66cm. Cond;G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Duitse antieke grenenhouten barokkist met latere florale beschilderingen 1873, Cond:G 76x132x66cm.
Vroeg 19e eeuws Duitse empire stoel, 19e eeuws, vruchtenhout, Duitse tafel, in goede staat 80x90ø en 87x53x47cm.
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G