Grijs gelakte mahoniehouten schildersezel, 2e helft 20e eeuw, 171cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Antieke eikenhouten opklapbare butlertray met extra serveerblad(later) in goede staat, 81x62x41cm en 9x58x41cm.
Antieke Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl 4 laden commode omstreeks 1900 met bronzen beslag, in goede staat 80x90x43cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel met boulle inleg op bladen en zijkanten, omstreeks 1900, in goede staat 77x75x50cm.
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G
Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G
Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Antieke kersen en mahoniehouten bijzettafel, recentelijk vakkundig gepolitourd, in goede staat 38x47x33cm.
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G