Hollands eikenhouten stollen 1-deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade met houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat) 80x126x57cm Cond:G
Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G
Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2 bladen) en 4 stoelen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, 72x105øx205cm
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe salontafel, in goede staat 60x120x160cm.
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm
Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R
Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw. Verder in goede staat.Met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm