Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Noten commode 4081
Noten commode
Startprijs 70 EUR
Engelse bijzet tafel, 1960 4106
Engelse bijzet tafel, 1960
Startprijs 70 EUR
Mahonie penantkast 4147
Mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR
Armleunstoel (mahonie) 4150
Armleunstoel (mahonie)
Startprijs 70 EUR
Hollandse theetafel 4160
Hollandse theetafel
Startprijs 70 EUR
Gateleg tafel 4187
Gateleg tafel
Startprijs 70 EUR
2x Cees Braakman bijzettafel 4207
2x Cees Braakman bijzettafel
Startprijs 70 EUR
Speeltafel 4216
Speeltafel
Startprijs 70 EUR
18e Eeuwse dekenkist 4224
18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 70 EUR
Secretaire, 1870 4227
Secretaire, 1870
Startprijs 70 EUR
Mahonie commode, 1840 4231
Mahonie commode, 1840
Startprijs 70 EUR
Perzische hoek-etagére 4067
Perzische hoek-etagére
Startprijs 80 EUR
Verzamelaarskastje 4068
Verzamelaarskastje
Startprijs 80 EUR
Duitse console, 1880 4069
Duitse console, 1880
Startprijs 80 EUR
Spiegel met strik, 1900 4086
Spiegel met strik, 1900
Startprijs 80 EUR
Antieke tandartskast, 1920 4091
Antieke tandartskast, 1920
Startprijs 80 EUR
Franse spiegel, 79 x 61 cm. 4098
Franse spiegel, 79 x 61 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese hocker Ø 30 cm. 4101
Chinese hocker Ø 30 cm.
Startprijs 80 EUR
Kamergemak (mahonie) 4107
Kamergemak (mahonie)
Startprijs 80 EUR
Eiken flespoottafel 4122
Eiken flespoottafel
Startprijs 80 EUR
Engelse empire tafel Ø 75 cm. 4123
Engelse empire tafel Ø 75 cm.
Startprijs 80 EUR
Wortelnoten commode, 1900 4126
Wortelnoten commode, 1900
Startprijs 80 EUR
Ladenkast 4127
Ladenkast
Startprijs 80 EUR
Goudkleurige Louis Philippe spiegel, 96 x 70 cm. 4129
Goudkleurige Louis Philippe spiegel, 96 x 70 cm.
Startprijs 80 EUR