Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.
Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.