Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startprijs 25 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startprijs 25 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR

Engelse ovale mahoniehouten spiegel met parelrand. Circa 1900. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel, 1860
Startprijs 40 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Kersenhouten thee meubel
Startprijs 40 EUR

Kersenhouten theetafel op wielen, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.

Eiken standaard
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.

Tuintafel
Startprijs 50 EUR

Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Chinese bloementafel
Startprijs 60 EUR

Chinese hardhouten bloementafel. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm. In goede staat.

Ronde Chinese salontafel Ø 80 cm.
Startprijs 60 EUR

Ronde, houtgestoken Chinese salontafel met landschap decor, klauwpoten en glasplaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 80 cm. In goede staat.

Verrijdbare theetafel
Startprijs 60 EUR

Engelse mahoniehouten theetafel op wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 91 x 47 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten hangvitrine. Barok stijl. Afmeting: 80 x 85 x 25 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1860
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse bijzettafel met wangen + lade. Victoriaans. Circa 1860. Afmeting: 76 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Eiken commode
Startprijs 60 EUR

Eiken commode in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Bovenblad opklapbaar. Afmeting: 67 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Mahoniehouten kapspiegel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse kapspiegel met twee lades. Mahoniehout. Afmeting: 75 x 55 x 25 cm. In goede staat.

Pianokruk, H 60 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek, verstelbare pianokruk van mahoniehout. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1820
Startprijs 60 EUR

Hollandse mahoniehouten empire penantkast met lade. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 90 x 98 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie tiltop tafel (opklapbaar)
Startprijs 60 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespant poot. Afmeting: 71 x 42 x 58 cm. In redelijk/goede staat.

Soester spiegel, 67 x 40 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.

Potten/nachtkastje
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Duitse eiken dekenkist
Startprijs 60 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist op slede poten. Voorkant omgebouwd. Afmeting: 78 x 135 x 64 cm. In redelijke staat.