Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse empire-stijl hanglamp. Napoleon III. Messing gepatineerd. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde hanglamp met gesatineerd glas en ranken. Circa 1900. Afmeting: 95 Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws scheikundig instrument met thermometers in cassette. G. Fontaine a Paris. Afmeting: 13,5 x 35 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuws boek in originele band. Hedendaagse penningkunde door Gerard van Loon en Christiaan van Lom te Den Haag. Vol met gravures. Afmeting: 41 x 26 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.