Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.
Zeldzame grote bronzen empire inktpot met strijdwagen decor. Circa 1800. Afmeting: 12 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Messing vergulde Karl Grisbaum speeldoos met vogel-automaat en florale graveringen. 20e Eeuw. Speeldoos speelt mooi, echter, vogeltje gaat niet terug in doos. Afmeting: 5,5 x 12 x 7 cm. In goede staat...
Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.
Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen Rembrandt kan met monogram H.A. Met bodemmerk. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.
Twee zeer grote zandstenen beelden. Voorstellende, twee figuren die plateau dragen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.
Mooie en gave 19e eeuwse Franse fijnhouten likeurkelder met intarsia. Compleet, met gaaf glaswerk + karaffen. Circa 1860. Afmeting: 27 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Groninger bakbarometer van mahoniehout. J.M. Pagani. Circa 1780. Oudere restauratie. Afmeting: L 137 cm. In redelijk/goede staat.
Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Perzisch schild van ijzer, met figuren reliëf + centrale tekst. Voorzien van messing omranding. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/putti en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.
Sputnik lamp van chroom, door Richard Essig. Duitsland. 70-er Jaren. Afmeting: ca. 52 - Ø 44 cm. In goede staat.
Twee antiek tinnen oorvazen met putti. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Mausch. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...
Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...
Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Louis Philippe kaarskandelaren. Marmer met messing + putti. Circa 1870. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse neo renaissance tinnen kraantjeskan met gegraveerde Duitse spreuken + familiewapen Graf Ecgkbert von der Mohl. Draagt datering 1741. Kraanhals niet dicht. zit een gaatje, Afme...
Twee-delige 18e eeuwse boekenserie. Histrorie des ouden + nieuwen testament. Pieter Mortijn + David Martin, met diverse handingekleurde gravures. Afmeting: 41 x 27 cm. In goede staat.
Bronzen Gallé-stijl tafellamp 'dragonfly'. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.
Zeer groot en zeldzaam Kwatta Cacao Breda kruideniers voorraadblik met lithografie. Circa 1900. Oxidatie. Afmeting: 43 x 30,5 x 40 cm. In redelijke staat.
Bronzen tazza met puti en kobalt blauw porseleinen schaal, op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 40 cm. In goede staat.