Grote oude brons gegoten klokkenkast naar antiek voorbeeld van Coustou, paardenmenner. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse empire-stijl hanglamp. Napoleon III. Messing gepatineerd. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen dekseldoos met kerfsnede. Louis Quinze. Eikenhout. Afmeting: 15 x 35 x 25 cm.
Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...
Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Lampenvoet met brons en marmer. Griekse vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Oud anatomie figuur van een man. Met uitneembare ingewanden. Duitsland. Met etiket Hygiene Museum Dresden. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke en bijzonder grote castolettes van marmer, versierd met guirlandes en zwanenhalzen. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten historisme kist met diverse houtsoorten. Intarsia, floraal/vogel/hert/leeuw decor. Neo renaissance. Circa 1900. Met geheime opbergruimte in deksel. Afmeting: 40 x 34 x 58 cm....
18e Eeuws notenhouten bijbelse snijwerk plaquette. Italië. Abrahams offer. Afmeting: 48,3 x 38 x 4 cm. In goede staat.
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.