Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Oude gietijzeren kachel
Startprijs 250 EUR

Oude gietijzeren kachel, versierd met guirlandes. Voorzien van merk of tekst 'Lent - Moyen - Vif'. Afmeting: 66 x 56 x 40 cm. In goede staat.

2x Carrara castolette, 1880
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Carrara marmeren castolettes met verguld brons en ramskoppen. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. Minimale chip. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Antiek bronzen kerkbel Ø 40 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek bronzen kerkbel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Lederen touareg-tas met slot
Startprijs 200 EUR

Twee oude lederen Touareg tassen. Onder meer een grote zadeltas met groot bewerkt koperen slot. 20e Eeuw. Afmeting: 85 - 120 cm. In goede staat.

Joodse kandelaar
Startprijs 200 EUR

Grote 8-armige messing bewerkte Joodse kandelaar met turkoois-achtige steen + tekst Jerusalem. 20e Eeuw. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Groot lot tin (6 dozen/96 KG)
Startprijs 200 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 6 dozen. Gewicht: totaal 96 Kilo. In goede staat.

Franse vijzel
Startprijs 200 EUR

WMF schaal
Startprijs 200 EUR

Mandolinata speeldoos
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Mandolinata draaiorgel met vijftien koperen speelplaten. Circa 1870. Afmeting: 23 x32 x 44 cm. In goede staat.

2 Delen antiek sanitair
Startprijs 200 EUR

Twee delen antiek sanitair. Circa 1900. 1x Toiletpot, gemerkt Amstel Vitrina Ware. 1x Urinoir/pissoir, per Asteraad Astera. Floraal decor. Afmeting: 45 x 50 x 36 cm. / 43 x 35 x 32 cm. In goede staat.

2x Wandlamp met spiegel
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Schwarzwalder beer, 1900
Startprijs 180 EUR

Antieke Schwarzwalder beer van notenhout, met wandelstok en korf. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee bronzen wandlampen, 1900
Startprijs 180 EUR

Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaar
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaar
Startprijs 180 EUR

Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Tinnen bowlpot
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse Kaiserzinn bowlpot. Jugendstil. Putti + floraal decor. Afmeting: H 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

Dubbele petroleumlamp/beeld
Startprijs 180 EUR

Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.

Zeldzame bronzen olielamp/blaker
Startprijs 180 EUR

Zeldzame en antiek bronzen olielamp/blaker met putti en accessoires. 3-Lichts. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antieke Franse hanglamp, 1900
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse hanglamp van messing, met gesatineerde schelpvormige glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 75 cm. In goede staat.

17e Eeuwse schijfkandelaar
Startprijs 170 EUR

17e Eeuwse Hollandse schijfkandelaar van brons. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede staat.

Pronkbokaal
Startprijs 160 EUR

Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...

Pronkbokaal, Kiddush
Startprijs 160 EUR

Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...

3-Delige tuinset
Startprijs 160 EUR

3 delige gietijzeren tuinsetje bestaand uit 2 stoelen en een tafeltjes in oude engelse stijl geheel zwart cond;G.