Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Apparaat in kist
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G

Bronzen vijzel
Resultaat: 50 EUR

Bronzen vijzel met stamper 18e-19e eeuws met leeuwenwapen onder kroon, 11,8x13,8cm. Cond:G

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Messing inktstel
Startprijs 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Kavels diversen
Startprijs 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 25 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

Oude petroleumlamp
Resultaat: 95 EUR

Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G

Messing kroonlamp
Resultaat: 30 EUR

Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.

2 Staande schemerlampen
Startprijs 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

Staand lampje met putti
Startprijs 50 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

2 Kristallen wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Kristallen kroontje
Resultaat: 50 EUR

Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw. In goede staat 41xø48cm.

Antieke lamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G

Staande schemerlamp
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

2 Beschilderde tafellampen
Startprijs 80 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

Plafoniere
Resultaat: 40 EUR

Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .

Institutie ofte onderwijsinge Chr. Religie
Resultaat: 180 EUR

Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G

3 Schilderijen lampen
Startprijs 30 EUR

Drie oude koperen schilderij lampen 17-33cm Cond:R

2 Boeken Duitsland (oorlog)
Resultaat: 90 EUR

Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G

Boek, Salvador Dali
Resultaat: 110 EUR

Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G

Boek
Resultaat: 525 EUR

Frans antiquarisch boek, 17e eeuws maurice de Nassau, met gravues en adelijke portretten, originele band 5x22x32cm. Cond:R/G