Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Kompas in foedraal (Augsburg) 2024
Kompas in foedraal (Augsburg)
Startprijs 550 EUR
Dressboy 2023
Dressboy
Startprijs 60 EUR
Antieke barometer 2022
Antieke barometer
Startprijs 450 EUR
Jaroslav Mach gitaar 2021
Jaroslav Mach gitaar
Startprijs 1.000 EUR
Italiaanse piedestal met putti 2020
Italiaanse piedestal met putti
Startprijs 60 EUR
2x Empire kandelaar, 1820 2019
2x Empire kandelaar, 1820
Startprijs 1.500 EUR
Groot kruis van gietijzer 2018
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR
Groot kruis van gietijzer 2017
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR
2x Kruis van gietijzer 2016
2x Kruis van gietijzer
Startprijs 80 EUR
Groot kruis van gietijzer 2015
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR
Groot kruis van gietijzer 2014
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 150 EUR
Jardiniere (Frankrijk) 2013
Jardiniere (Frankrijk)
Startprijs 400 EUR
Bronzen tazza 2012
Bronzen tazza
Startprijs 250 EUR
2x Grote kaarskandelaar, H 170 cm. 2011
2x Grote kaarskandelaar, H 170 cm.
Startprijs 100 EUR
17e Eeuwse Duitse geldkist 2010
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 2.000 EUR
Must de Cartier parfum in houder (30 ml. ) 2009
Must de Cartier parfum in houder (30 ml. )
Startprijs 60 EUR
Oude gietijzeren kachel 2008
Oude gietijzeren kachel
Startprijs 250 EUR
2x Bronzen olielamp, 1835 2007
2x Bronzen olielamp, 1835
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse spiegeltelescoop in kist 2006
18e Eeuwse spiegeltelescoop in kist
Startprijs 400 EUR
Twee pronkvazen, H 47 cm. 2005
Twee pronkvazen, H 47 cm.
Startprijs 100 EUR
Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG) 2004
Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG)
Startprijs 800 EUR
Majolica jardiniere 2003
Majolica jardiniere
Startprijs 150 EUR
Heilig kruis onder glazen stolp, H 65 cm. 2002
Heilig kruis onder glazen stolp, H 65 cm.
Startprijs 150 EUR
Antieke kroonluchter, 1900 2001
Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 100 EUR