Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kerkkandelaar 2188
Kerkkandelaar

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Emaille reclamebord Schuttersveld 2241
Emaille reclamebord Schuttersveld

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Houtgestoken krokodil 2223
Houtgestoken krokodil

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Empire kandelaren 2393
2x 18e Eeuwse Empire kandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, 1900 2127
Petroleumlamp, 1900

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Gestoken gemsbok, 1930 2046
Gestoken gemsbok, 1930

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Prachtig antiek inktstel, 1880 2244
Prachtig antiek inktstel, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Aardewerken schaakspel 2376
Aardewerken schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zandstenen leeuwekop 2279
Zandstenen leeuwekop

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antiek brons, Tazza + inktstel 2295
2x Antiek brons, Tazza + inktstel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stel sierkandelaren 2073
Stel sierkandelaren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schwarzwalder kistje 2110
Schwarzwalder kistje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos, 1900 2039
Antieke speeldoos, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Gobelins 2287
2 Gobelins

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Merklap in lijst, 1753 2150
Merklap in lijst, 1753

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2126
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hangvitrine met serviesgoed 2329
Hangvitrine met serviesgoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp 2319
Antieke petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5-Delige haardset, 1915 2116
5-Delige haardset, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kapitale bronzen kroonluchter 2047
Kapitale bronzen kroonluchter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees benen schaakspel 2380
Chinees benen schaakspel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schaakspel India 2377
Schaakspel India

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kroonluchter 2350
Antieke bronzen kroonluchter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder bureauset, 1880 2221
Antieke Schwarzwalder bureauset, 1880

Resultaat:

100 EUR