Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Antiek koperwerk 2384
2x Antiek koperwerk

Resultaat:

60 EUR

2x Antieke kandelaren, 1920 2385
2x Antieke kandelaren, 1920
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Oude lederen dokterstas 2386
Oude lederen dokterstas

Resultaat:

60 EUR

3x Beschilderde trommels 2387
3x Beschilderde trommels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Religieus paneel in lijst, 19e eeuw 2388
Religieus paneel in lijst, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw 2389
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Lot antiek messing (4x) 2390
Lot antiek messing (4x)
Startprijs 60 EUR
3x Oud/antiek handwerk in lijst 2391
3x Oud/antiek handwerk in lijst
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Set antieke koetslampen, 1900 2392
Set antieke koetslampen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald barometer 2393
Antieke Schwarzwald barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude zuurstoffles in kist 2394
Oude zuurstoffles in kist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Bergmann, 1900 2395
Antieke Duitse Bergmann, 1900

Resultaat:

50 EUR

Fruitschaal op voet, 1915 2396
Fruitschaal op voet, 1915
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Empire blaker?, 1820 2397
Empire blaker?, 1820

Resultaat:

50 EUR

Miniatuur op ivoor, 19e eeuw 2398
Miniatuur op ivoor, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890 2399
Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890
Startprijs 70 EUR
4x Oude metalen notenkrakers 2400
4x Oude metalen notenkrakers
Startprijs 50 EUR
2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw 2401
2x Plated kaarsenkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Diverse Chinese rolschilderijen 2402
Diverse Chinese rolschilderijen

Resultaat:

100 EUR

Antieke tafelgong, 1920 2403
Antieke tafelgong, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Staande lampen 2404
2x Staande lampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude tinnen kraantjeskan 2405
Oude tinnen kraantjeskan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Voigtlander Bessa camera 2406
Oude Voigtlander Bessa camera

Resultaat:

40 EUR

Metalen miniatuur harnas 2407
Metalen miniatuur harnas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Tibetaanse dekselkist 2408
Tibetaanse dekselkist

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Smeedijzeren wandlampen 2409
2x Smeedijzeren wandlampen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wieg, 1900 2410
Antieke Chinese wieg, 1900

Resultaat:

80 EUR

Antiek ijzeren kruis, 19e eeuw 2411
Antiek ijzeren kruis, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke Hoorn des overvloeds 2412
Antieke Hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR
Houten kerkkandelaar, 18e eeuw 2413
Houten kerkkandelaar, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Antieke Chinese kist 2414
Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR
2x Antieke tafelschalen, 1915 2415
2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Staande lamp 2416
Staande lamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp 2417
Jugendstil-stijl Tiffany tafellamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Messing inktstel, 1920 2418
Messing inktstel, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Knipmuts onder stolp 2419
Knipmuts onder stolp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren, 1880 2420
2x Kaarskandelaren, 1880

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke wandlamp met spiegel, 1920 2421
2x Antieke wandlamp met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Corpus Christi, 1900 2422
Antieke Corpus Christi, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren, 19e eeuw 2423
2x Messing kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Italiaanse albast lampenvoet 2424
Italiaanse albast lampenvoet
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Decoratieve tafellampen 2425
2x Decoratieve tafellampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Italiaanse mini-paspoppen 2426
2x Italiaanse mini-paspoppen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek hobbelpaard, 1920 2427
Antiek hobbelpaard, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met figuren 2428
Bronzen lamp met figuren

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren 2429
2x Kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Glazen hanglampen 2430
2x Glazen hanglampen

Resultaat:

50 EUR

3x oud cloisonne 2431
3x oud cloisonne
Startprijs 60 EUR
2x Buffelhoorn, 20e eeuw 2432
2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke lampenvoet, 1920 2433
Antieke lampenvoet, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Marmeren piedestal 2434
Marmeren piedestal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x China, 20e Eeuw 2435
2x China, 20e Eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese vogelkooi 2436
Oude Chinese vogelkooi

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke wijwaterbakjes 2437
2x Antieke wijwaterbakjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jugendstil lamp, 1915 2438
Jugendstil lamp, 1915

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude Japanse lampenvoet 2439
Oude Japanse lampenvoet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits porselein 2440
3x Antiek Duits porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schildpad doosje, 19e eeuw 2441
Schildpad doosje, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jardiniere met onderstuk, 1870 2442
Jardiniere met onderstuk, 1870

Resultaat:

80 EUR

Kaarsenkroonluchter, 19e eeuw 2443
Kaarsenkroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
2x oude/antieke notenkrakers 2444
2x oude/antieke notenkrakers
Startprijs 80 EUR
2x Antieke bronzen inktpotten 2445
2x Antieke bronzen inktpotten
Startprijs 80 EUR
2x Cloissonné gemberpotten 2446
2x Cloissonné gemberpotten
Startprijs 130 EUR
3x Antieke sloten 2447
3x Antieke sloten
Startprijs 95 EUR
Messing lamp, 1915 2448
Messing lamp, 1915
Startprijs 80 EUR
Antieke jardiniere, 1915 2449
Antieke jardiniere, 1915
Startprijs 80 EUR
Oude Indonesische plaquette 2450
Oude Indonesische plaquette
Startprijs 170 EUR
Wijwaterbak 2451
Wijwaterbak
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2452
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Decoratiestuk, geprepareerde eenden 2453
Decoratiestuk, geprepareerde eenden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Oosters koperwerk 2454
2x Oosters koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4-Delige bureauset, 1900 2455
4-Delige bureauset, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw 2456
4x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Mini-schaakspel 2457
Mini-schaakspel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek bouilloir met comfoor, 1900 2458
Antiek bouilloir met comfoor, 1900

Resultaat:

70 EUR

Antiek inktstel, 1920 2459
Antiek inktstel, 1920
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Schrijfkist, 19e eeuw 2460
Schrijfkist, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Antieke wandlectuurhouder, 1900 2461
Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR
Oude lampenvoet, 20e eeuw 2462
Oude lampenvoet, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
7x  Antieke tinnen maten 2463
7x Antieke tinnen maten

Resultaat:

35 EUR

Antiek theecomfoor, 1900 2464
Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR
5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920 2465
5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Louis Seize theestoof, 1800 2466
Louis Seize theestoof, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Paardenhaam, 1900 2467
Paardenhaam, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4x Antiek gereedschap 2468
4x Antiek gereedschap

Resultaat:

100 EUR

5x Antiek gereedschap 2469
5x Antiek gereedschap
Startprijs 65 EUR
Antiek Frans wandlampje 2470
Antiek Frans wandlampje
Startprijs 60 EUR
Antieke  Franse apothekers reiskist 2471
Antieke Franse apothekers reiskist
Startprijs 420 EUR
Antieke Art Deco penkandelaar, 1930 2472
Antieke Art Deco penkandelaar, 1930
Startprijs 100 EUR
Marmeren inktpot, 1920 2473
Marmeren inktpot, 1920
Startprijs 80 EUR
Palissander reiskist, 19e eeuw 2474
Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Parker pennenset zwart met goud 2475
Parker pennenset zwart met goud

Resultaat:

35 EUR

Parker Pennenset, zilver 2476
Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR
Slavisch hesje, museumstuk 1900 2477
Slavisch hesje, museumstuk 1900
Startprijs 350 EUR
2x Antieke porseleinen lampenvoeten 2478
2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek gietijzeren tafeltje 2479
Antiek gietijzeren tafeltje

Resultaat:

170 EUR