31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Antieke 18e eeuwse scheerbekken 2167
Antieke 18e eeuwse scheerbekken

80 EUR

Mahonie theestoof 2168
Mahonie theestoof
Startprijs 110 EUR
Doofpot, rokmodel 2169
Doofpot, rokmodel
Startprijs 30 EUR
Koperen hengselpot, koekepan en beddepan 2170
Koperen hengselpot, koekepan en beddepan
Startprijs 35 EUR
Bronzen tablet Kaiser Wilhelm 2171
Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Startprijs 40 EUR
Smeedijzeren wieg met messing Deco delen 2172
Smeedijzeren wieg met messing Deco delen
Startprijs 150 EUR
Grote lijst, goudkleurig 2173
Grote lijst, goudkleurig
Startprijs 50 EUR
Antieke koperen bakkers doofpot 2174
Antieke koperen bakkers doofpot
Startprijs 50 EUR
Zeeuws paardemes, in lederen schede 2175
Zeeuws paardemes, in lederen schede

80 EUR

Wandlamp en hoekregaal 2176
Wandlamp en hoekregaal

40 EUR

Plaquette "herten", Oskar Pflug 2177
Plaquette "herten", Oskar Pflug

120 EUR

Verzilverd servies + bierkruik 2178
Verzilverd servies + bierkruik
Startprijs 30 EUR
19e Eeuwse stoof 2179
19e Eeuwse stoof

20 EUR

4 diverse wandelstokken 2180
4 diverse wandelstokken

90 EUR

Triptichon en Ikoon 2181
Triptichon en Ikoon

80 EUR

Houtgestoken lijst 2182
Houtgestoken lijst

40 EUR

2 Cakevormen 2183
2 Cakevormen

15 EUR

3 Carbid lampen 2184
3 Carbid lampen

40 EUR

2 cloisonne vazen 2185
2 cloisonne vazen

90 EUR

2 Setjes Art Nouveau theekannen 2186
2 Setjes Art Nouveau theekannen

70 EUR

2 Cloissone vazen 2187
2 Cloissone vazen
Startprijs 175 EUR
Kapstok met tegels 2188
Kapstok met tegels

40 EUR

Antiek haardscherm 2189
Antiek haardscherm

50 EUR

2 Haardplaten 18 eeuws 2190
2 Haardplaten 18 eeuws

60 EUR