Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sabel 2095
Sabel
Startprijs 60 EUR
Sabel met houten schede 2096
Sabel met houten schede
Startprijs 40 EUR
2 kapmessen 2097
2 kapmessen
Startprijs 75 EUR
Mahonie geweren kist 2098
Mahonie geweren kist
Startprijs 90 EUR
Marokkaanse dolk 19e eeuw 2099
Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Setje messen 2100
Setje messen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen kistje 2101
Bronzen kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Thee kistje 2102
Thee kistje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Boulle kistje 2103
Boulle kistje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie kistje met messing inlegwerk 2104
Mahonie kistje met messing inlegwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Notariskistje met slot 2105
Notariskistje met slot

Resultaat:

50 EUR

Mahoniehouten kistje 2106
Mahoniehouten kistje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bewerkt kistje met been 2107
Bewerkt kistje met been

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schildpad dekseldoosje 2108
Schildpad dekseldoosje

Resultaat:

125 EUR

Schrijfkist met Boule inlegwerk. 2109
Schrijfkist met Boule inlegwerk.
Startprijs 100 EUR
Messing kistje 2110
Messing kistje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Biedermeier lepeldoosje 2111
Biedermeier lepeldoosje

Resultaat:

60 EUR

Kersen dekseldoos met binnenwerk 2112
Kersen dekseldoos met binnenwerk
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Kersen Art Deco dekseldoos 2113
Kersen Art Deco dekseldoos

Resultaat:

85 EUR

Imari petroleumlamp 2114
Imari petroleumlamp
Startprijs 80 EUR
Likeurkelder met flessen 2115
Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR
2 x petroleumlamp 2116
2 x petroleumlamp
Startprijs 55 EUR
Verkocht
3x Petroleumlamp 2117
3x Petroleumlamp

Resultaat:

20 EUR

Jugendstil hangende petroleumlamp 2118
Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 80 EUR