Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Boeken, Aldo Rossi 2319
2 Boeken, Aldo Rossi

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Soldaten 2337
6 Soldaten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
IJsglazen schaal met figuur, WMF 2344
IJsglazen schaal met figuur, WMF

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Kandelaren 2081
2 Kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse bronzen 6-lichts kroonluchter 2088
Franse bronzen 6-lichts kroonluchter

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Indonesische krissen 2096
2 Indonesische krissen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Haardstel met bokken 2103
Haardstel met bokken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2115
Petroleumlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kavel tin 2145
Kavel tin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek presenteerblad 2161
Antiek presenteerblad

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plafoniere 2184
Plafoniere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Boeken Belgische beeldende kunst 2196
2 Boeken Belgische beeldende kunst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Muziekinsturmenten 2222
2 Muziekinsturmenten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hohner professional 2224
Hohner professional

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kleine hanglampjes 2235
2 Kleine hanglampjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bakeliet telefoon 2244
Bakeliet telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ovaal tablet 2249
Ovaal tablet

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Cloissone vazen 2257
2 Cloissone vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Divers koperwerk 2271
Divers koperwerk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Inktpot 2272
Inktpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine microscoop 2286
Kleine microscoop

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Paraplubak 2341
Paraplubak

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spaarpot 2348
Spaarpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kroonluchter met leeuwen 2359
Kroonluchter met leeuwen

Resultaat:

40 EUR