Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Microscoop 2455
Microscoop

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Pistool, 18e eeuw 2127
Pistool, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Parker pennen 2230
2 Parker pennen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schrijfkist 19e eeuws 2079
Schrijfkist 19e eeuws

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Messing haardset met hond 2121
Messing haardset met hond

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2141
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr. 2192
Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lantaarndrager 2426
Lantaarndrager

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Messing sextant 2018
Messing sextant

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Grote vazen, J.S. 2058
2 Grote vazen, J.S.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Hangpetroleumlamp, bonte kap 2024
Hangpetroleumlamp, bonte kap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Majolica olielamp 2145
Majolica olielamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen ceremonie staf standaard 2191
Bronzen ceremonie staf standaard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
7 Delen brons 2202
7 Delen brons

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude vuursteen munitie-maker 2339
Oude vuursteen munitie-maker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bureaulamp, Hillebrand (30-er/50-er jaren) 2180
Bureaulamp, Hillebrand (30-er/50-er jaren)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dolk in schede 2284
Dolk in schede

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
13 Strijkbouten 2290
13 Strijkbouten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bontjas (Blaufuchs) 2356
Bontjas (Blaufuchs)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Bronzen kanonnen 2006
2 Bronzen kanonnen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Melkhouder, 19e eeuw 2026
Melkhouder, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Messing etageretafeltje 2060
Messing etageretafeltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bronzen jardiniere 2068
Chinees bronzen jardiniere

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Lakwerk doosjes 2072
2 Lakwerk doosjes

Resultaat:

100 EUR