Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken bordenrek 2457
Eiken bordenrek
Startprijs 60 EUR
Kleine globe 2458
Kleine globe
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Petroleumlamp 2459
Petroleumlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schaakspel 2460
Schaakspel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
5 Koperen pannen 2461
5 Koperen pannen

Resultaat:

180 EUR

Menora kandelaar 2462
Menora kandelaar
Startprijs 40 EUR
Adelaar met horloge 2463
Adelaar met horloge
Startprijs 60 EUR
Speksteen plaquette 2464
Speksteen plaquette
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Masker 2465
Masker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glazen auto onderdelen 2466
Glazen auto onderdelen

Resultaat:

80 EUR

Zwaard + 2 dolken 2467
Zwaard + 2 dolken
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Inktstel + Aker 2468
Inktstel + Aker

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
9 Ets platen, ikonen 2469
9 Ets platen, ikonen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Kistjes + Weegschaal 2470
2 Kistjes + Weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theedoosje 2471
Theedoosje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Smeedijzeren lamp 2473
Smeedijzeren lamp

Resultaat:

50 EUR

Bronzen dekseldoos 2474
Bronzen dekseldoos
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Scheepslamp 2475
Scheepslamp

Resultaat:

30 EUR

3 Handwaaiers 2476
3 Handwaaiers
Startprijs 25 EUR
Plaquette, historisme 2477
Plaquette, historisme
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Set in koffer 2478
Set in koffer

Resultaat:

20 EUR

Pokenset 2480
Pokenset
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Koperen kannen 2481
3 Koperen kannen

Resultaat:

30 EUR

3 Delen religieus 2482
3 Delen religieus
Startprijs 25 EUR