Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Eiken rekken + servies 2432
2 Eiken rekken + servies

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Mini reis-altaar 2442
Mini reis-altaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Antieke boeken 2450
2 Antieke boeken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Tabakspotten 2452
2 Tabakspotten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dominospel 2457
Dominospel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set tinnen bekers 2459
Set tinnen bekers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Globus 2462
Globus

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Russisch ei 2463
Russisch ei

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Weegschaal 3KG 2466
Weegschaal 3KG

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen rariteit 2474
Koperen rariteit

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1 Scheepslamp 2478
1 Scheepslamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Fruitschaal 2062
Fruitschaal

Resultaat:

17 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2090
Petroleumlamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Spaan, beddekruik en kookpot 2117
Spaan, beddekruik en kookpot

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kristallamp, zakmodel 2152
Kristallamp, zakmodel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kristallamp, kaarsenhouder 2153
Kristallamp, kaarsenhouder

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Buizerd 2254
Buizerd

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Kandelaren 2260
2 Kandelaren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Tinnen kandelaars 2319
4 Tinnen kandelaars

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Messing hengselbakken + vijzel 2331
2 Messing hengselbakken + vijzel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Ketels + theepot 2332
3 Ketels + theepot

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Houtgestoken wandrek 2409
Houtgestoken wandrek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Taart display 2447
Taart display

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Messing jardiniere 2465
Messing jardiniere

Resultaat:

15 EUR